کد خبر : 3576
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

فارس/توضیحات روابط عمومی مجلس درباره سخنان منتسب به علی لاریجانی

فارس/توضیحات روابط عمومی مجلس درباره سخنان منتسب به علی لاریجانی

روابط عمومی مجلس درباره سخنان علی لاریجانی در همایش مبارزه با جرایم اقتصادی در جهاد اقتصادی توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش حوزه مجلس خبرگزاری فارس روابط‌عمومی مجلس شورای اسلامی در خصوص سخنان دکتر علی لاریجانی در همایش نقش مبارزه با جرایم اقتصادی در جهاد اقتصادی توضیحاتی منتشر کرد و خبر برخی رسانه‌ها به نقل از رئیس مجلس در این همایش را ناقص و تحریف‌شده عنوان کرد.

به گزارش اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، در اطلاعیه روابط‌عمومی مجلس آمده است: متأسفانه برخی رسانه‌ها به نقل از رئیس مجلس چنین عنوان کرده‌اند که:« در خیلی از موارد مربوط به جرایم اقتصادی، ردپای روسای اطلاعاتی و افراد ذی‌نفوذ دیده می‌شود که کار را برای رسیدگی پیچیده‌تر می‌کند».

روابط عمومی مجلس شورای اسلامی تأکید کرده است: رئیس مجلس در هیچ قسمتی از سخنان خود در این همایش عبارت « روسای اطلاعاتی» را به کار نبرده است و این فراز از سخنان ایشان نادرست منعکس شده و عبارت صحیح چنین است: « در بسیاری از جرائم اقتصادی ردپای رانت‌های اطلاعات و افراد ذی‌نفوذدیده می‌شود و گاهی هم این مسائل را به موج‌های رسانه‌ای تبدیل می‌کنند که این کار را پیچیده‌تر می‌کند».

انتهای پیام/

 

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی