کد خبر : 3539
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایرنا/ایران در تمامی زمینه ها آماده کمک به مبارزان فلسطینی است

ایرنا/ایران در تمامی زمینه ها آماده کمک به مبارزان فلسطینی است

 تهران- رییس مجلس شورای اسلامی مساله فلسطین را یکی از مهمترین موضوعات جهان اسلام خواند و گفت: بر این اساس، جمهوری اسلامی ایران همواره آماده کمک به مبارزان فلسطینی در تمامی زمینه ها است.


به گزارش ایرنا از اداره اخبار و رسانه های گروهی مجلس شورای اسلامی، ˈ علی لاریجانیˈ روز چهارشنبه در دیدار ˈ عماد العالمی ˈ رییس دفتر سیاسی حماس با بیان این که محور مقاومت علیه رژیم اشغالگر قدس است، افزود: موضوع فلسطین و حمایت از مردم بی دفاع آن در برابر زورگویی های رژیم صهیونیستی، همواره یکی از دغدغه های جمهوری اسلامی ایران بوده است.

لاریجانی، مقاومت و ایستادگی مردم فلسطین بویژه غزه در مقابل تجاوزات رژیم اشغالگر قدس را الگویی برای ملت های مستقل و مبارزان خواند و گفت: موفقت های مردم فلسطین به خاطر روحیه مقاومت و مجاهدت بوده است و باید این روحیه را حفظ کرد.

وی درادامه عمده ترین نیروی تاثیرگذار در تحولات خاورمیانه را نیروی مقاومت و مجاهدت عنوان کرد و گفت: تنها با مقاومت و ایستادگی می توان به آرمان فلسطین و رهایی سرزمین های اشغالی دست یافت

رییس دفتر سیاسی حماس نیز دراین دیدار ضمن قدردانی از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از ملت فلسطین، گفت: ایران همواره در شرایط سخت و دشوار، حامی ملت فلسطین بوده است.

العالمی با بیان این که جمهوری اسلامی ایران، سهم بزرگی در پیروزی های مردم فلسطین علیه رژیم صهیونیستی داشته است افزود: پیروزی اخیر مقاومت در برابر رژیم اشغالگر قدس نشان داد که زوال رژیم صهیونیستی حتمی است و به زودی شاهد آزادی قدس شریف خواهیم بود.

وی مقاومت را تنها گزینه جنبش اسلامی فلسطین دانست و گفت: حماس هیچ گاه از گزینه مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی دست برنخواهد داشت و معتقد است جهاد تنها راه آزادی سرزمین های فلسطینی است.

سیام(1)**9140**1478

انتهای پیام /*

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

  افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس صددرصد کذب است/نمایندگان اجازه تعدی به حقوق مردم را نمی دهند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی