کد خبر : 3539
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایرنا/ایران در تمامی زمینه ها آماده کمک به مبارزان فلسطینی است

ایرنا/ایران در تمامی زمینه ها آماده کمک به مبارزان فلسطینی است

 تهران- رییس مجلس شورای اسلامی مساله فلسطین را یکی از مهمترین موضوعات جهان اسلام خواند و گفت: بر این اساس، جمهوری اسلامی ایران همواره آماده کمک به مبارزان فلسطینی در تمامی زمینه ها است.


به گزارش ایرنا از اداره اخبار و رسانه های گروهی مجلس شورای اسلامی، ˈ علی لاریجانیˈ روز چهارشنبه در دیدار ˈ عماد العالمی ˈ رییس دفتر سیاسی حماس با بیان این که محور مقاومت علیه رژیم اشغالگر قدس است، افزود: موضوع فلسطین و حمایت از مردم بی دفاع آن در برابر زورگویی های رژیم صهیونیستی، همواره یکی از دغدغه های جمهوری اسلامی ایران بوده است.

لاریجانی، مقاومت و ایستادگی مردم فلسطین بویژه غزه در مقابل تجاوزات رژیم اشغالگر قدس را الگویی برای ملت های مستقل و مبارزان خواند و گفت: موفقت های مردم فلسطین به خاطر روحیه مقاومت و مجاهدت بوده است و باید این روحیه را حفظ کرد.

وی درادامه عمده ترین نیروی تاثیرگذار در تحولات خاورمیانه را نیروی مقاومت و مجاهدت عنوان کرد و گفت: تنها با مقاومت و ایستادگی می توان به آرمان فلسطین و رهایی سرزمین های اشغالی دست یافت

رییس دفتر سیاسی حماس نیز دراین دیدار ضمن قدردانی از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از ملت فلسطین، گفت: ایران همواره در شرایط سخت و دشوار، حامی ملت فلسطین بوده است.

العالمی با بیان این که جمهوری اسلامی ایران، سهم بزرگی در پیروزی های مردم فلسطین علیه رژیم صهیونیستی داشته است افزود: پیروزی اخیر مقاومت در برابر رژیم اشغالگر قدس نشان داد که زوال رژیم صهیونیستی حتمی است و به زودی شاهد آزادی قدس شریف خواهیم بود.

وی مقاومت را تنها گزینه جنبش اسلامی فلسطین دانست و گفت: حماس هیچ گاه از گزینه مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی دست برنخواهد داشت و معتقد است جهاد تنها راه آزادی سرزمین های فلسطینی است.

سیام(1)**9140**1478

انتهای پیام /*

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی