کد خبر : 3483
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

خانه ملت/لاریجانی با نخبگان کشور سودان دیدار می‌کند

خانه ملت/لاریجانی با نخبگان کشور سودان دیدار می‌کند

رییس مجلس شورای اسلامی در دومین روز از سفر خود به کشور سودان ضمن دیدار با برخی همتایان خود از دیگر کشورهای حاضر در هشتمین اجلاس بین المجالس، با نخبگان کشور سودان دیدار می کند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به سودان، دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی امروز- سه شنبه ۳بهمن- با همتایان و برخی مقام‌های مسئول از کشورهای حاضردر هشتمین اجلاس بین المجالس از جمله لبنان دیدار می‌کند.

هم چنین رییس مجلس شورای اسلامی در دومین روز حضور خود در کشور سودان با هیات عالی مالی دیدار و در مراسم اختتامیه هشتمین اجلاس بین المجالس شرکت می‌کند.

مصاحبه مطبوعاتی و دیدار با نخبگان کشور سودان از دیگر برنامه‌های دومین روز از سفر رییس قوه‌مقننه به کشور سودان است.

هشتمین اجلاس اتحادیه بین المجالس اسلامی بنا به تصمیم نشست قبلی این اجلاس در پالنگ اندونزی در روزهای بیست و یکم و بیست و دوم ژانویه برابر با دوم و سوم بهمن ماه جاری با حضور مقامات پارلمانی ۵۰ کشور اسلامی در خارطوم پایتخت سودان برگزار می‌شود.

اتحادیه بین المجالس اسلامی تشکلی جهانی است که از سوی ایران و به منظور تقویت همکاری‌های پارلمانی بین کشورهای اسلامی پایه‌گذاری شد و تاکنون هفت اجلاس آن برگزار شده است./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی