کد خبر : 3479
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ایسنا/ لاریجانی: در دیدار با معاون اول رئیس جمهور سودان بر گسترش همکاری‌های اقتصادی تاکید شد

ایسنا/  لاریجانی: در دیدار با معاون اول رئیس جمهور سودان بر گسترش همکاری‌های اقتصادی تاکید شد

رئیس مجلس شورای اسلامی بعد از انجام دیدار با معاون اول رئیس جمهور سودان گفت که در این دیدار در مورد گسترش همکاری‌های اقتصادی بحث و بررسی انجام شد.

 

به گزارش خبرنگار پارلمانی اعزامی ایسنا به سودان، علی لاریجانی در جمع خبرنگاران اعزامی و همچنین خبرنگاران خبرگزاری و تلویزیون سودان در خصوص نتایج جلسه خود با معاون اول رئیس جمهور سودان گفت: سودان کشوری تاریخی و با ریشه است که نقش مهمی در اسلام و در منطقه آفریقا داشته است.

 

وی افزود: از این جهت، همکاری‌ها با سودان در جهت اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی انجام می‌شود که در این جلسه در مورد گسترش همکاریهای اقتصادی بحث و بررسی انجام شد و ایده‌های خوبی مطرح گردید که انشاء الله پیگیری می‌شود.

 

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه در این جلسه در مورد مسائل منطقه‌ای صحبت شد گفت: در این رابطه نگاه‌ها به هم نزدیک است که انشاءالله همکاری‌ها و رایزنی‌های فی‌مابین نیز نتایج خوبی به همراه داشته باشد.

 

وی همچنین سودان را کشور دوست و برادر خواند که ایران روابط بسیار صمیمانه با این کشور دارد.

 

 

انتهای پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی