کد خبر : 3461
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران:

جلسات دولت و مجلس هنوز به نتیجه روشنی نرسیده است

جلسات دولت و مجلس هنوز به نتیجه روشنی نرسیده است

رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه جلسات میان مجلس و دولت در موضوع هدفمندی هنوز به نتیجه روشنی نرسیده‌است، گفت: مهم این است تصمیمی گرفته شود که در مجموع شرایط فعلی کشور، برای اقتصاد و کاهش تورم و رونق تولید مفید باشد.

 علی لاریجانی در حاشیه مراسم گرامی‌داشت آیت‌الله تسخیری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آیت‌الله تسخیری به دلیل احاطه‌ای که به مسائل علمی و اسلامی داشتند و همچنین تسلطی که بر علوم عقلی دارند و فراست در امور سیاسی و همچنین تجربه کاری تلاش پرثمری در ایجاد تقریب بین مذاهب انجام داد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، افزود: فکر می‌کنم آیت‌الله تسخیری از شخصیت‌های نادر است و حق این بود که از ایشان تجلیل به عمل آید.

لاریجانی در پاسخ به سوالی در باره جلسات شبانه دولت و مجلس گفت: بحث‌هایی میان دولت و مجلس وجود دارد اما هنوز این بحث‌ها به نتیجه روشنی نرسیده است.

وی در پاسخ به این سوال که این جلسات تا چه زمانی تداوم خواهد داشت، افزود: نمی‌دانم؛ مهم این است  تصمیمی گرفته شود که در مجموع شرایط فعلی کشور برای اقتصاد و کاهش تورم و رونق تولید مفید باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی لاریجانی با یادآوری جلسه امشب مجلس و دولت، گفت: بحث‌های تخصصی زیادی در این زمینه مطرح است ولی هنوز تصمیمی گرفته نشده است./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی