کد خبر : 3427
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر علی لاریجانی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ؛

رژیم صهیونیستی متوجه ضعف خود در مقابل قدرت مسلمانان باشد

رژیم صهیونیستی متوجه ضعف خود در مقابل قدرت مسلمانان باشد

دکتر علی لاریجانی با محکوم کردن تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به کشور سوریه گفت: اگر این رژیم متوجه ضعف خود در مقابل قدرت مسلمانان نشود به سرنوشت رژیم سلطنتی شاه دچار می شود.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۵ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود با یادآوری سالروز ۲۲ بهمن و ورود شکوهمند رهبری انقلاب امام(ره) به میهن اسلامی گفت: با ورود ایشان نهضت اسلامی جان تازه ای گرفت و همه مکر و قدرت های استکباری یکی پس از دیگری زدوده شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، افزود: این تحولات آنقدر سریع رخ داد که همه قدرت های سلطه جو که به دنبال فرصتی برای کودتا و دستگیری همه رهبران مبارز بودند را مبهوط کرد و اینجاست که نقش رهبری دینی برای حرکت مسلمانان مشاهده می شود.

لاریجانی یادآور شد: توده های مردم که امام خویش را یافتند رژیم های تا دندان مسلح را که از پشتیبانی همه جانبه استکباری برخوردار بودند را به کنار زده و مسیر را برای تحقق عدالت محیا کردند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی با رهبری ارزشمند امام به پیروزی رسید و امروز هم تداوم راه در گرو راهبری‌های رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای(دامت برکاته) است که انشاءالله با صلابت و سرافرازی ملت ایران به انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل خواهد شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله دیگری که باید متذکر شد تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به سوریه است که از ابتدای ماجراجویی در سوریه در دو سال اخیر کراراً این معنا را بیان داشتیم که بحث در اصلاحات سیاسی سوریه امری است که جمهوری اسلامی ایران همیشه از تحقق مردمسالاری در کشورهای اسلامی حمایت کرده است.

وی ادامه داد: اما در مسئله سوریه شاهد عقد و کینه ای هستیم که آمریکا و غرب و برخی مرتجعین منطقه نسبت به مقاومت این کشورها در برابر صهیونیست ها دارند و متأسفانه برخی دول منطقه این مسئله را درک نکردند که با این موضوع اقدام رژیم صهیونیستی روشن شده است و حال زمانی است که کشورهای منطقه که با سلاح و امکانات برای به هم ریزی سوریه اقدام می کنند باید به خود آیند و صف خود را از دشمن صهیونیستی جدا کنند.

لاریجانی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی اقدام رژیم صهیونیستی را محکوم می کند ،گفت: ما معتقدیم پاسخ این فرصت طلبی را با بیداری اسلامی در منطقه خواهند گرفت و رژیم صهیونیستی بداند جنگ ۳۳، ۲۲ و ۸ روزه غزه علامت هایی بود که این رژیم درک درستی از ناتوانی خود پیدا کند و اگر این فهم را نیابد در مقابل قدرت مسلمانان به سرنوشت رژیم سلطنتی شاه دچار می شود.

 

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  منابع مالی جهت تکمیل پروژه های آبرسانی تحت فشار تأمین شود/ ضرورت هماهنگی وزارتخانه‌های نیرو و کشاورزی برای حل معضل دریاچه ارومیه

  افزایش ایمنی خودروها پیش شرط مجلس برای حمایت از صنعت خودروسازی/تولید و صادرات رونق نیابد،اشتغالزایی افزایش نمی‌یابد

  بازدید دکتر لاریجانی از گروه صنعتی ایران‌خودرو / افتتاح خط تولید دنا پلاس توربو و پژو ۲۰۷i صندوقدار

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی