کد خبر : 3411
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مهر/حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ پاسخ به دسیسه‌های داخلی و خارجی خواهد بود

مهر/حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ پاسخ به دسیسه‌های داخلی و خارجی خواهد بود

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید همه با اطاعت از فرمایشات رهبری و با وحدت موضوع اصلی کشور که معیشت مردم و اقتصاد کشور است، را پیگیری و حل کنیم. گفت: حضور گسترده و پرشور مردم در روز ۲۲ بهمن‌ماه پاسخ عملی به دسیسه‌های داخلی و خارجی غرب خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی  با تبریک ایام فرخنده سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران بسیار عظیم و همه‌جانبه بود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاثیرات مستمر انقلاب ایران در حال افزایش است، تصریح کرد:‌ تحولات دو سال اخیر در کشورهای مختلف تا حدود زیادی متاثر از موج بیداری اسلامی است که ملت ایران در منطقه آن را به وجود آوردند.
 
وی ادامه داد: سال ۵۷ که انقلاب اسلامی ایران هنوز پیروز نشده و نهضت در حال ادامه بود، یکی از متفکران فرانسوی اعلام کرد این انقلاب، روحی خواهد بود در کالبد بی‌روح جهان که در همان زمان نیز مورد تحلیل‌های فراوانی قرار گرفت.
انقلاب ملت ایران سرآغاز انقلاب های منطقه بود.
 
لاریجانی با بیان اینکه تاثیرات انقلاب اسلامی را می‌توان در منطقه به وضوح دید، افزود: بیداری ملت ایران در منطقه به نقطه‌ای رسیده که آثار آن را در مصر، لیبی، بحرین، یمن و چند کشور دیگر می‌توان مشاهده کرد و انقلاب ایران هر روز رو به پیش است.
 
رئیس نهاد قانونگذاری با تاکید بر اینکه به وجود آورندگان این انقلاب سهم بیشتری در آن دارند، تصریح کرد: ملت ایران که سرآغازگر این بیداری و انقلاب بودند، سهم بیشتری در صیانت و نگهداری از آن را دارند و با حضور خود در روز ۲۲ بهمن احترام دیگری به دستاورد بزرگ خود خواهند گذاشت.
 
وی با بیان اینکه ملت ایران بسیار هوشیار هستند، گفت: در شرایط کنونی که دشمن به دنبال هدف گذاری بر اقتصاد کشور و معیشت مردم است، آنها با حضور دوباره خود در صحنه، توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهند کرد.
 
غرب با ماجراجویی ومسئله سازی سیاسی سعی در کاهش مقاومت ملت ایران دارد
 
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس نهم ادامه داد: با شکست‌های پی‌درپی شگردهایی که دشمن به راه انداخت که نمونه آن جنگ و فتنه‌انگیزی در داخل و ترور دانشمندان هسته‌ای و شخصیت‌های کشورمان بود، امروز پرونده صلح‌آمیز هسته‌ای کشورمان از سوی آنها برجسته شده و بر روی آن مانور می‌دهند.
 
لاریجانی با بیان اینکه ماجراجویی غرب در ایران دارای دو بُعد است، تصریح کرد: غرب سعی دارد از طریق مذاکره و اعمال فشار و تحریم‌های بیشتر ماجراجویی خود را در خارج از ایران کامل کند.
 
وی ادامه داد: ماجراجویی غرب در داخل با مسئله‌سازی سیاسی با پمپاژ حرف‌های وسوسه‌انگیز است که تلاش دارد اراده مقاومت مردمی را در داخل کشور کاهش دهد.
 
باید همه با اطاعت از فرمایشات رهبری مشکلات معیشتی مردم را حل کنیم
 
 عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در حل مسائل کشوری باید مدبرانه برخورد شود، گفت: مصاف غرب با ایران، امروز در مسائل اقتصادی است که لازمه گذار از این وضعیت توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان پیشوای ملت ایران که در گردنه‌های سخت، ملت را به سلامت عبور داده‌اند، است.
 
نماینده مردم قم در مجلس نهم بیان کرد: باید همه با اطاعت از فرمایشات رهبری و با وحدت موضوع اصلی کشور که معیشت مردم و اقتصاد کشور است، را پیگیری و حل کنیم.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حضور گسترده و پرشور مردم در روز ۲۲ بهمن‌ماه پاسخ عملی به دسیسه‌های داخلی و خارجی غرب خواهد بود.
 

کلید واژه :

رئیس مجلس شورای اسلامی ,علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی