کد خبر : 3308
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

با حضور مقابل خانه پدری دکتر لاریجانی؛ نمایندگان طلاب، احزاب و جانبازان،حوادث روز ۲۲ بهمن قم را محکوم کردند

با حضور مقابل خانه پدری دکتر لاریجانی؛ نمایندگان طلاب، احزاب و جانبازان،حوادث روز ۲۲ بهمن قم را محکوم کردند

جمعی از مردم، نمایندگان جامعه طلاب، احزاب، ایثارگران، جانبازان و هنرمندان صبح امروز پیش از سخنرانی دکتر لاریجانی در حضور مردم قم، اقدامات اخیر ۲۲ بهمن در حرم حضرت معصومه(س) را محکوم کردند و تاکید داشتند که هیچکدام از افراد دخیل در حادثه روز ۲۲بهمن اهل قم نبودند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دیدار امروز رئیس مجلس شورای اسلامی با جمعی از مردم قم حواشی جالبی داشت؛ جمعی از مردم، نمایندگان طلاب، ایثارگران، جانبازان و هنرمندان با حضور مقابل خانه پدری رئیس مجلس اقدامات برخی از افراد را در روز ۲۲ بهمن محکوم کردند.

نماینده مجمع طلاب و فضلای خوزستان دراستان قم، با محکومیت حادثه ۲۲ بهمن قم، گفت: بنده به نمایندگی از طلاب و فضلای خوزستان مقیم قم اقدامات اخیر اراذل و اوباش و جسارتی که به دکتر لاریجانی در روز ۲۲ بهمن شد را محکوم می کنم؛ روز اول نیست که دکتر لاریجانی برای دفاع از اسلام و نظام سنگ خورده اند، من دست دکتر لاریجانی را به نمایندگی از طلاب خوزستان می بوسم.

نماینده طلاب و فضلای قم نیز، اعلام کرد افرادی که در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن مسبب اتفاقاتی که رخ داد بودند، قمی نبودند؛ چرا که مردم قم  پیرو رهبری و مراجع هستند.

نماینده جانبازان استان قم نیز به نمایندگی از این قشر اقدامات روز ۲۲ بهمن را محکوم کرد.

نماینده حزب مؤتلفه و جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری قم را پایگاه بصیرت، ولایت و مرکز انقلاب دانست و گفت: برخی به دنبال این هستند که ولایتمداری و بصیرت قم را خدشه دار کنند؛ هیچکدام از افراد دخیل در حادثه روز ۲۲بهمن اهل قم نبودند؛ ما قمی هستیم و اهل قم را می شناسیم؛ اهل قم پیرو ولایت است. وقتی مقام معظم رهبری می فرماید هرکسی در تحریک قوا گام بردارد با آنها مخالفت می کنم مردم قم نیز همیشه سعی کردند این موضوع را رعایت کنند؛

اولین شهردار قم با حضور در جمع محکوم کنندگان حادثه ۲۲ بهمن قم نیز، گفت: به عنوان یک پیرمرد ریش سفید و پدر شهید و به عنوان کسی که ۶۵ سال در خدمت امامت و ولایت  بوده و همچنین کاندیدای دور اول مجلس هستم و سالها شهردار بوده و در شورای شهر قم فعالیت کردم به نمایندگی از مردم قم از حضور دکتر لاریجانی استدعا دارم مسائل غیر انسانی که در روز ۲۲ بهمن اتفاق افتاد از چشم مردم نبینند؛ مردم قم جایگاه دکتر لاریجانی، پدر و برادران بزرگوارشان را می دانند و همچنین خدماتی که برادران دکتر لاریجانی و به ویژه دکتر لاریجانی برای ایران انجام داده اند از نظر هیچ کس دور نیست؛ مردم قم شما را دوست دارند از خداوند متعال خواستاریم خدمتگزاران شبیه شما را حفظ کند؛ از طرف مردم غیور و انقلابی قم عرض می کنم اقداماتی که در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن در حرم حضرت معصومه(س) از سوی مردم جاهل رخ داد به حساب مردم قم نگذارید.

رئیس نظام صنفی کشاورزی استان قم نیز، گفت: بنده به نمایندگی از نظام صنفی کشاورزی استان همینجا اعلام می کنم که اقدامات اخیر از طرف مردم قم نبوده و به عنوان رئیس نظام صنفی کشاورزی استان پیرو مقام معظم رهبری هستم  و آمادگی خود را برای دفاع از ایران اسلامی اعلام می کنم.

عضو جامعه مدرسین قم نیز با محکوم کردن حادثه ۲۲ بهمن،  گفت:  درحالی که تلاش‌های زیادی برای احیای قم در مدت نمایندگی دکتر لاریجانی انجام شده است، اما اخیراً اقداماتی پیش آمد که یک حرکت زشت و غیر شرعی بود؛ بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت زشتی که در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن که روز شادی مردم است و همچنین روزی که چشم ها از همه کشورها به کشور ما دوخته شده است را محکوم می کنیم. این حرکت از طرف افراد بی تقوا و به صورت برنامه ریزی شده بود؛ آقای دکتر لاریجانی نیز خوب می دانند که این حرکت مردمی نبود و توسط گروه بی تقوایی رخ داد؛دکتر لاریجانی با بزرگواری از آنها می گذرند و امید داریم همانطور که رهبری فرمودند دیگر شاهد چنین حرکت هایی نباشیم.

نماینده هنرمندان استان نیز با بیان اینکه ولایتمداری و خدمات ارزنده دکتر لاریجانی بر هیچکس پوشیده نیست، گفت: من از طرف نماینده هنرمندان از شما عذرخواهی می کنم و نباید اتفاقات اخیر را به پای مردم قم نوشت؛ این افراد اقلیت هستند و در پوشش ولایتمداری دست به این اقدامات می زنند؛ همانطور که از قبل در کنار انقلاب و مجلس بوده اید خدمات خود را ادامه دهید.

رئیس دانشگاه حضرت معصومه(س) نیز گفت: بنده به عنوان نماینده دانشگاهیان این حرکت دردمند را محکوم می کنم و امیدوارم در آینده نیز موفق باشید.

نماینده اتاق بازرگانی استان هم به عنوان نماینده بازرگانان استان وقایع راهپیمایی ۲۲ بهمن را محکوم می کرد.

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی