کد خبر : 3272
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکترعلی لاریجانی در مراسم تشییع مرحوم یحیی زاده:

رفتارصمیمانه مرحوم یحیی‌زاده موجب تاثیر سلوک ایشان بود

رفتارصمیمانه مرحوم یحیی‌زاده موجب تاثیر سلوک ایشان بود

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که رفتار مرحوم یحیی زاده در تمام موضوعات مختلف مجلس تاثیرگذار بود،گفت: به طور حتم همه ما عزادار این مصیبت هستیم و پذیرفتن این ضایعه بسیار سخت است. لذا امیدوارم با توجه به این که در ایام فاطمیه قرار داریم حضرت فاطمه زهرا (س) ایشان را دریابد و مرحوم یحیی زاده با اولیا محشور شوند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی امروز (سه شنبه ۲۰ فروردین) در مراسم تشییع جنازه مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد که در مجلس برگزار شده بود حضور یافت.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که امروز روز سخت و ناگواری برای ما است گفت: متاسفانه امروز دوست خلیق و بزرگوارمان را از دست دادیم.

وی ادامه داد: مرحوم یحیی زاده در سال های متوالی در مجلس چه در کمیسیون فرهنگی و چه در کمیسیون اقتصادی حضور داشتند. ایشان یک شخصیت موثر، پرکار، آرام، نجیب و خلیق بودند.

لاریجانی با بیان این که رفتار مرحوم یحیی زاده در تمام موضوعات مختلف مجلس تاثیرگذار بود، افزود: به طور حتم همه ما عزادار این مصیبت هستیم و پذیرفتن این ضایعه بسیار سخت است. لذا امیدوارم با توجه به این که در ایام فاطمیه قرار داریم حضرت فاطمه زهرا (س) ایشان را دریابد و مرحوم یحیی زاده با اولیا محشور شوند.

وی ادامه داد: همچنین به خانواده محترم و آقازاده های مرحوم یحیی زاده تسلیت می گویم و علو درجات را برای این مرحوم مسئلت دارم.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که به طور حتم پسران مرحوم یحیی زاده باید راه ایشان را دنبال و پیگیر باشند یادآور شد: هر چند نمی توانیم ضایعه فقدان این مرحوم را از یاد ببریم اما امیدوارم دوستان و نمایندگان راه ایشان را ادامه دهند. همچنین باید در اینجا به مردم یزد به خاطر مصیبت وارده تسلیت بگوییم./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی