کد خبر : 3272
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکترعلی لاریجانی در مراسم تشییع مرحوم یحیی زاده:

رفتارصمیمانه مرحوم یحیی‌زاده موجب تاثیر سلوک ایشان بود

رفتارصمیمانه مرحوم یحیی‌زاده موجب تاثیر سلوک ایشان بود

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که رفتار مرحوم یحیی زاده در تمام موضوعات مختلف مجلس تاثیرگذار بود،گفت: به طور حتم همه ما عزادار این مصیبت هستیم و پذیرفتن این ضایعه بسیار سخت است. لذا امیدوارم با توجه به این که در ایام فاطمیه قرار داریم حضرت فاطمه زهرا (س) ایشان را دریابد و مرحوم یحیی زاده با اولیا محشور شوند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی امروز (سه شنبه ۲۰ فروردین) در مراسم تشییع جنازه مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد که در مجلس برگزار شده بود حضور یافت.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که امروز روز سخت و ناگواری برای ما است گفت: متاسفانه امروز دوست خلیق و بزرگوارمان را از دست دادیم.

وی ادامه داد: مرحوم یحیی زاده در سال های متوالی در مجلس چه در کمیسیون فرهنگی و چه در کمیسیون اقتصادی حضور داشتند. ایشان یک شخصیت موثر، پرکار، آرام، نجیب و خلیق بودند.

لاریجانی با بیان این که رفتار مرحوم یحیی زاده در تمام موضوعات مختلف مجلس تاثیرگذار بود، افزود: به طور حتم همه ما عزادار این مصیبت هستیم و پذیرفتن این ضایعه بسیار سخت است. لذا امیدوارم با توجه به این که در ایام فاطمیه قرار داریم حضرت فاطمه زهرا (س) ایشان را دریابد و مرحوم یحیی زاده با اولیا محشور شوند.

وی ادامه داد: همچنین به خانواده محترم و آقازاده های مرحوم یحیی زاده تسلیت می گویم و علو درجات را برای این مرحوم مسئلت دارم.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که به طور حتم پسران مرحوم یحیی زاده باید راه ایشان را دنبال و پیگیر باشند یادآور شد: هر چند نمی توانیم ضایعه فقدان این مرحوم را از یاد ببریم اما امیدوارم دوستان و نمایندگان راه ایشان را ادامه دهند. همچنین باید در اینجا به مردم یزد به خاطر مصیبت وارده تسلیت بگوییم./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی