کد خبر : 3266
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

صبح امروز انجام شد؛

دیدار علی لاریجانی با آیات عظام مقتدایی، فیض گیلانی، غروی، میلانی و شمس خراسانی

دیدار علی لاریجانی با آیات عظام مقتدایی، فیض گیلانی، غروی، میلانی و شمس خراسانی

 رئیس مجلس امروز صبح با امروز با با آیات عظام مقتدایی، فیض گیلانی، غروی، میلانی و شمس خراسانی ملاقات کرد.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (پنجشنبه 22 فروردین ماه) با آیت الله مقتدایی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت الله فیض گیلانی، آیت الله غروی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت الله میلانی رئیس بنیاد فرهنگی امامت و آیت الله شمس خراسانی دیدار و گفت و گو کرد.

آیت الله مقتدایی در این دیدار با بیان اینکه درباره انتخابات احساس خطر می شود گفت: باید وحدتی بین اصولگرایان به وجود آید.

وی با بیان اینکه باید اصولگرایان را به ائتلاف و وحدت تشویق کنیم افزود: حوزه علمیه باید درباره اصولگرایان فکری بکند تا درباره کاندیدای واحد به یک جمع بندی برسند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه باید تندروی ها کنار گذاشته شود تصریح کرد: باید همه در انتخابات تابع مقام ولایت باشند.

همچنین لاریجانی در ملاقات با آیت الله غروی، با بیان اینکه کتاب های شما برای دانشجویان بسیار خوب و مفید است گفت: این کتاب ها زبان ساده و روانی دارد.

آیت الله غروی در این دیدار با بیان اینکه در انتخابات احساس مسئولیت می کنیم گفت: باید در انتخابات آتی ریاست جمهوری نیروهای وفادار به نظام و انقلاب به وحدت برسند.

آیت الله فیض گیلانی نیز در دیدار با دکتر لاریجانی خاطراتی از سال 42 و دوران قبل و بعد از انقلاب را بیان کرد.سپس رئیس مجلس به دیدار آیت الله میلانی رفت. آیت الله میلانی در این دیدار تأکید کرد: افراد متعادلی باید در انتخابات ریاست جمهوری به صحنه بیایند و در حوزه علمیه قم و تهران درباره کاندیداهای مطرح در انتخابات صحبت شود.


در دیداری دیگر رئیس مجلس با آیت الله شمس خراسانی ملاقات کرد. آیت الله شمس خراسانی درباره انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم، گفت: باید افرادی بر سر کار بیایند که عمل آنها درست باشد.

 

وی با بیان اینکه مناظره به معنای تبادل فکر است، ادامه داد: وقتی شخصی بر مسندی تکیه می زند باید ببیند می تواند در این بخش خوب کار کند یا خیر که اگر شخص دیگری توانست از عهده کار برآید مسئولیت را به او واگذار کند.

آیت الله شمس خراسانی تأکید کرد: شخصی که مسئولیت را بر عهده می گیرد باید شرح صدر داشته باشد.

بازدید رئیس مجلس از دانشگاه علوم حدیث

 


رئیس مجلس شورای اسلامی امروز از دانشگاه علوم حدیث بازدید و با آیت الله محمدی ری شهری رئیس این دانشگاه دیدار کرد. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (پنجشنبه 22 فروردین ماه) از دانشگاه علوم حدیث و مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث بازدید و پس از آن با آیت الله محمدی ری شهری رئیس این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه دو تن از رؤسای پژوهشکده های دانشگاه علوم حدیث از عملکرد 13 ساله این نهاد گزارش دادند.

 

در این دیدار آیت الله محمدی ری شهری با بیان اینکه حرکت این دانشگاه حرکتی جهشی است گفت: عمده موفقیت این دانشگاه به دلیل حضور نیروهای توانمند است که به خوبی کارهای خود را انجام می دهند.

براساس این گزارش در این دیدار آیت الله شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی، آیت الله مسعودی خمینی، حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت، حجت الاسلام والمسلمین مهدوی راد از اساتید این دانشگاه، رؤسای دانشکده ها و پژوهشکده ها و معاونت دانشگاه علوم حدیث حضور داشتند.

کلید واژه :

دیدار علی لاریجانی با آیات عظام مقتدایی، فیض گیلانی، غروی، میلانی و شمس خراسانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

  جهان امروز نیازمند عقلانیت عمومی است / بحران‌های تروریستی تنها با همگرایی همه کشورها حل می شود

  ایران علاقه مند به تسریع در پیشبرد همکاری های اقتصادی با کره جنوبی است

  ایران علاقه مند به گسترش همکاری های اقتصادی با کشورهای اسلامی است

  سیاست ایران گسترش روابط با کشورهای آفریقایی است/لزوم ارتقاء همکاری های دو کشور در حوزه دارویی و درمانی

  زنگبار از تجارب ایران در حوزه فنی و حرفه ای و آموزش عالی بهره بگیرد

  امنیت پایدار ایران زمینه ساز توسعه روابط با ماداگاسکار است/آمادگی جمهوری اسلامی برای گسترش همکاری های اقتصادی

  انتقاد از خبر کذب معامله وزرا با مجلس برای حضور در کابینه/ مزاح دکتر لاریجانی با طبابت قاضی زاده هاشمی برای سیاسیون

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی