کد خبر : 3249
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکترلاریجانی در جمع زلزله زدگان بوشهر:

مسکن زلزله‌زدگان را پیگیری می‌کنیم/ غبارغم زلزله بزودی رفع می‌شود

مسکن زلزله‌زدگان را پیگیری می‌کنیم/ غبارغم زلزله بزودی رفع می‌شود

دکتر علی لاریجانی با اشاره به اینکه تلاش همه مسئولان نجات مردم زلزله‌زده بوشهر از شرایط سخت است،  افزود: برخی از مردم زلزله‌زده که می‌گفتند با وام‌های کم نمی‌توانند خانه بسازند نگران نباشند ما موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا انشالله مسکنی مناسب برای آنها ساخته شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، همچنین از کشته شدن ۳۷ نفر در زلزله بوشهر ابراز تاسف کرد و ادامه داد: در بخش بهداشتی، مسئولان وزارت بهداشت نیز تلاش می‌کنند تا شرایط را به حالت عادی برگردانند، نمایندگان شما در مجلس نیز چنین تلاشی دارند که انشالله منجر به نتیجه شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی از امدادرسانانی که از اولین لحظات زلزله بوشهر در حال کمک رسانی به مردم زلزله‌زده بوده‌اند قدردانی و خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های مجلس و تلاش استاندار بوشهر مشکلات مردم زلزله‌زده رفع و غبار غم از مناطق زلزله‌زده رفع شود.

 

امیدوارم امدادرسانی به زلزله زدگان با شدت بیشتری ادامه یابد

 

رئیس مجلس با حضور در جمع مردم روستا چاهگاه و بخش شنبه  گفت: امیدوارم امدادرسانی به زلزله‌زدگان با شدت بیشتری انجام گیرد.

 

تعیین بودجه برای کمک به زلزله‌زدگان دشتی در مجلس

 

دکتر علی لاریجانی هنگام ورود به استان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: موضوع زلزله شهرستان دشتی در مجلس مورد بررسی قرار گرفته و بودجه‌ای نیز برای کمک به زلزله‌زدگان تعیین شده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موضوع زلزله بوشهر در کمیسیون عمران هم مطرح شد و قرار شد ما جهت بازدید از مناطق زلزله زده و قرار گرفتن در جریان امداد رسانی به زلزله زدگان به بوشهر سفر کنیم.

وی افزود: در این سفر قصد داریم در روند امداد رسانی به زلزله زدگان قرار بگیریم و اگر مشکلی وجود داشته باشد، شناسایی و رفع شود.

دکتر لاریجانی با اشاره به اینکه هفته گذشته در مجلس قانونی تصویب شد که چگونه می‌شود مشکلات مناطق زلزله‌زده را حل کرد، ادامه داد: در این زمینه مسئولیت‌ها مشخص شده و بودجه‌ای برای زلزله‌زدگان شهرستان دشتی در نظر گرفته شده و گزارشاتی هم از امور رسیدگی به زلزله‌زدگان به بنده داده شد.

لازم به ذکر است، رئیس مجلس شورای اسلامی که به منظور بازدید از مناطق زلزله زده بوشهر به این شهر سفر کرده است با حضور در مناطق زلزله‌زده شهرستان دشتی از نزدیک در جریان وضعیت زلزله‌زدگان و امدادرسانی به آنان قرار گیرد و بعد از بازدید از مناطق زلزله زده، در نشست شورای اداری استان بوشهر شرکت می‌کند.


 

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی