کد خبر : 3238
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

تسلیت رئیس مجلس برای درگذشت آیت الله رضوانی:

آیت الله رضوانی در دوران انقلاب یار و همراه امام خمینی(ره) بود

آیت الله رضوانی در دوران انقلاب یار و همراه امام خمینی(ره) بود

رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت آیت الله رضوانی را به رهبر انقلاب، شورای نگهبان، نمایندگان مجلس و ملت ایران تسلیت گفت.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه اول اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی با بیان تسلیت درگذشت آیت الله رضوانی گفت: ایشان از فقهایی بودند که در طول دوران انقلاب همیشه همراه امام خمینی (ره) بوده و همچنین از فقهای بسیار پرکار شورای نگهبان نیز بودند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان خانه ملت خاطرات بسیار زیادی از آیت الله رضوانی دارند، افزود: ایشان در کمیسیون های مختلف حضور پیدا می کردند و نظرات کارشناسی فقهی دقیقی نیز داشتند که آنها را در اختیار نمایندگان می گذاشتند.

نماینده مردم قم در مجلس همچنین تصریح کرد: ایشان در طول مدت مدیدی که در شورای نگهبان حضور داشتند، از فقهای بسیار فعال و پرتحرک بودند و درگذشت ایشان ضایعه بزرگی است که آن را به رهبر معظم انقلاب و شورای نگهبان و حوزه های علمیه و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی در خاتمه تاکید کرد: همچنین مجمع نمایندگان استان مرکزی درگذشت ایشان را به خانواده محترم این فقیه بزرگوار تسلیت گفتند./

پایان پیام

کلید واژه :

تسلیت رئیس مجلس برای درگذشت آیت الله رضوانی

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی