کد خبر : 3235
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در دیدار با اعضای فراکسیون ورزش مجلس:

ورزش قهرمانی، بخشی از هویت ملی کشور است

ورزش قهرمانی، بخشی از هویت ملی کشور است

 دکتر علی لاریجانی امروز (سه‌شنبه) در دیدار با اعضای هیئت رئیسه و روسای کمیته‌های فراکسیون ورزش مجلس گفت: برای کمک به ورزش کشور لازم است که برنامه‌های قابل تحقق را در بودجه سال ۹۲ در نظر بگیریم.

رییس مجلس شورای اسلامی افزود: باتوجه به میزان بودجه امسال، رقمی را در نظر بگیرید که قابل دریافت باشد و با برنامه‌ریزی این بودجه در جای درست و به‌منظور رفع اساسی مشکلات ورزش هزینه شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی درخصوص اهمیت به بخش خصوصی تصریح کرد: مشکلات اساسی در کل کشور باتوجه به حضور بخش خصوصی قابل حل است اما این بخش نیاز به انگیزه دارد.

رئیس قوه مقننه در ادامه بیان کرد: لازمه جذب حداکثری بخش خصوصی، دادن تسهیلات با شرایط ویژه است، به عبارتی برای این بخش باید یارانه‌ای درنظر گرفته شود که همراه با صرفه اقتصادی باشد وگرنه مشارکتی صورت نمی‌پذیرد.

وی تصریح کرد: خیلی از استان‌ها با کمبود فضای ورزشی مواجه هستند که قسمتی از این مشارکت‌های مردمی می‌تواند به توسعه بخش عمرانی اختصاص پیدا کند.

لاریجانی با ارزشمند خواندن ورزش‌های عمومی و قهرمانی کشور، گفت: باشگاه‌ها باید به رشته‌های حرفه‌ای و قهرمانی توجه ویژه‌ای داشته باشند تا بتوانند بخشی از مشکلاتشان را حل کنند و ادامه مسیر دهند.

در ابتدای این دیدار، رئیس فراکسیون ورزش و اعضای آن به بحث و بررسی مشکلات ورزش کشور از جمله کمبود بودجه باشگاه‌ها و زیان دهی آنها، کمبود فضای ورزشی در برخی از استانها و بحران مدیریت در این بخش پرداختند./
 

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران همیشه پشتیبان فلسطین بوده است/ دشمنان تلاش دارند حماس را گروهی بی‌تأثیر جلوه دهند

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی