کد خبر : 3235
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در دیدار با اعضای فراکسیون ورزش مجلس:

ورزش قهرمانی، بخشی از هویت ملی کشور است

ورزش قهرمانی، بخشی از هویت ملی کشور است

 دکتر علی لاریجانی امروز (سه‌شنبه) در دیدار با اعضای هیئت رئیسه و روسای کمیته‌های فراکسیون ورزش مجلس گفت: برای کمک به ورزش کشور لازم است که برنامه‌های قابل تحقق را در بودجه سال ۹۲ در نظر بگیریم.

رییس مجلس شورای اسلامی افزود: باتوجه به میزان بودجه امسال، رقمی را در نظر بگیرید که قابل دریافت باشد و با برنامه‌ریزی این بودجه در جای درست و به‌منظور رفع اساسی مشکلات ورزش هزینه شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی درخصوص اهمیت به بخش خصوصی تصریح کرد: مشکلات اساسی در کل کشور باتوجه به حضور بخش خصوصی قابل حل است اما این بخش نیاز به انگیزه دارد.

رئیس قوه مقننه در ادامه بیان کرد: لازمه جذب حداکثری بخش خصوصی، دادن تسهیلات با شرایط ویژه است، به عبارتی برای این بخش باید یارانه‌ای درنظر گرفته شود که همراه با صرفه اقتصادی باشد وگرنه مشارکتی صورت نمی‌پذیرد.

وی تصریح کرد: خیلی از استان‌ها با کمبود فضای ورزشی مواجه هستند که قسمتی از این مشارکت‌های مردمی می‌تواند به توسعه بخش عمرانی اختصاص پیدا کند.

لاریجانی با ارزشمند خواندن ورزش‌های عمومی و قهرمانی کشور، گفت: باشگاه‌ها باید به رشته‌های حرفه‌ای و قهرمانی توجه ویژه‌ای داشته باشند تا بتوانند بخشی از مشکلاتشان را حل کنند و ادامه مسیر دهند.

در ابتدای این دیدار، رئیس فراکسیون ورزش و اعضای آن به بحث و بررسی مشکلات ورزش کشور از جمله کمبود بودجه باشگاه‌ها و زیان دهی آنها، کمبود فضای ورزشی در برخی از استانها و بحران مدیریت در این بخش پرداختند./
 

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی