کد خبر : 3159
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

علی لاریجانی:

حضور مردم نشانه حساسیت آنها در تعیین سرنوشت کشور است

حضور مردم نشانه حساسیت آنها در تعیین سرنوشت کشور است

 رئیس مجلس با بیان اینکه حضور مردم نشانه حساسیت آنها در تعیین سرنوشت کشور است، گفت: مردم در این دوره از انتخابات شرایط را در بعد داخلی و خارجی درک کرده اند و احساس کردند که با رای خود می توانند یک توان جدیدی را در کشور بوجود آورند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در جریان بازدید از ستاد مرکزی نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدوارم که یمن این روز مبارک یعنی میلاد حضرت سجاد (ع) انتخابات باشکوهی داشته باشیم.


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: تا جایی که بنده از نمایندگان مجلس در استان های مختلف و همین طور جناب آقای کدخدایی اطلاعات دریافت کرده ام غالبا از یک حضور چشم گیر و ارزشمند حکایت می کند و حتی ارزیابی ها نشان می دهد مشارکت بیشتر از دور گذشته است و امیدواریم این طور باشد.


 رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طبق گزارشاتی که رسیده ازدحام در پای صندوق های رای زیاد است و به همین دلیل تا ساعت ۹ تمدید شده و به نظر می رسد در برخی استان ها این زمان نیاز به تمدید بیشتری دارد چرا که حضور مردم نشان دهنده حساسیت آن ها در تعیین سرنوشت کشورشان دارد.


 وی افزود: مردم شرایط را در بعد داخلی و خارجی درک کرده اند و احساس کردند که با رای خودشان می توانند یک توان جدیدی را در کشور بوجود آوردند تا این مشکلات را در داخل و خارج حل کنند.


 علی لاریجانی اظهار داشت: امیدواریم این انتخابات پرثمر باشد و همین طور که گزارش ها نشان می دهد نتایج خوبی در بر داشته باشد.
 رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتخابات شوراها نیز اهمیت زیادی دارد چرا که در شهر ها و روستاها مردم سرنوشت خودشان را تعیین می کنند و این احساس مسئولیت برای جمهوری اسلامی ایران بسیار ارزشمند است و هم در بعد بین المللی تاثیرگذار و هم در حل مشکلات معیشتی مردم و اشتغال تاثیر گذار است.
 لاریجانی با بیان این که این مشارکت مردم حتما در عرصه بین المللی و منطقه تاثیر گذار خواهد بود گفت: این حضور نشان می دهد که انقلاب همچنان زنده و پرحیات است و باید از حضور آگاهانه مردم قدردانی کرد.


 وی در جریان بازدید شما از ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات مشکل خاصی دیده شد یا خیر گفت: ظاهرا تا به حال مشکل خاصی نبوده است و از گزارشات از شورای مرکزی حاکی از برگزاری خوب انتخابات دارد.


 رئیس مجلس در ادامه با بیان این که مردم زیاد به تبلیغات غربی ها توجه نمی کنند، گفت: غربی ها شناخت ناقصی از رفتار مردم خاورمیانه و منطقه آسیا دارند و اشتباهات آنها در عراق و افغانستان حاکی از این است که اطلاعات درستی ندارند.


 وی اظهار داشت: غربی ها نسبت به مردم ایران سوء تفاهم زیادی دارند و غالبا نزدیک انتخابات از این گونه حرف های بلاوجه زیاد می زنند و مردم با رای خودشان پاسخگوی آنها هستند.


رئیس مجلس گفت: نقش رهبری و ولایت فقیه همیشه در انتخابات ممتاز بوده است و از آغاز سال رهبری امسال را سال حماسه سیاسی و اقتصادی نام گذاری کردند و خوشحالیم که این تحقق حماسه سیاسی پشتوانه خوبی برای انقلاب و دولت آینده خواهد بود./
پایان پیام
 

کلید واژه :

علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی