کد خبر : 3113
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

جزییات نخستین حضور رئیس جمهور منتخب در خانه ملت

جزییات نخستین حضور رئیس جمهور منتخب در خانه ملت

رئیس جمهور منتخب تا ساعاتی دیگر با همراهی ۱۹ نفر از نزدیکان خود در مراسم افطاری که نمایندگان ملت میزبان آن هستند شرکت می کند.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی عصر امروز با همراهی 19 نفر از نزدیکان خود در مراسم افطاری که نمایندگان ملت میزبان آن هستند شرکت می کند.
در این مراسم که از ساعت ۱۹ امروز آغاز می شود آقایان نهاوندیان، فریدون، جهانگیری، نوبخت حقیقی، علوی، آشنا، شریعتمداری، صادق، ترکان، نعمت‌زاده، یونسی، علی ربیعی، سید‌رضا صالحی امیری، بانک، محمود واعظی، زمانی‌نیا، عسگری، فروزنده و ظریف، رئیس جمهور منتخب را همراهی می‌کنند.

قراراست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در ابتدای ورود با حضور در دفتر رئیس مجلس با دکترعلی لاریجانی  دیدار و گفت‌وگو ‌کند.

حضور در مزار شهدای گمنام و ادای احترام به مقام والای شهدا از برنامه  رئیس جمهور منتخب در نخستین حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی در خانه ملت است.

سخنرانی رئیس مجلس و رئیس جمهور منتخب درصحن علنی مجلس و در جمع نمایندگان ملت از دیگر برنامه های  این مراسم است.

پس از ایراد این دو سخنرانی، نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار و نمایندگان به همراه رییس جمهور منتخب و همراهان وی در مراسم افطار شرکت می کنند.
 

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی