کد خبر : 3103
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مراسم گلریزان برای ایتام با حضور علی لاریجانی در قم

مراسم گلریزان برای ایتام با حضور علی لاریجانی در قم

مراسم گلریزان ایتام به همت ستاد ستاد فعالان اقتصادی استان قم با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، ابوالفضل حجازی بعد از ظهر امروز در نشست خبری برگزاری مراسم گلریزان ایتام قم به تشریح اهداف برگزاری این مراسم پرداخت و اظهار داشت: ستاد فعالان اقتصادی استان قم حدود دو سال است که شکل گرفته و تا کنون علاوه بر فعالیت‌های اقتصادی و بحث اشتغالزایی، در زمینه‌های دیگری همچون توسعه و عمران و آبادانی قم فعالیت داشته است.

وی ادامه داد: از دیگر برنامه‌های این ستاد اجرای کارهای خیریه است که به عنوان نمونه می‌توان به ارسال کمک برای زلزله زدگان و گلریزان ماه رمضان در سال گذشته اشاره کرد که در این مراسم رقم چشمگیری توسط فعالان اقتصادی به این امر اختصاص یافت.

سخنگوی ستاد فعالان اقتصادی استان قم در ادامه از برگزاری مراسم گلریزان برای حمایت از ایتام خبر داد و ابراز داشت: این برنامه روز پنجشنبه با حضور ریاست محترم مجلس شورای اسلامی آقای دکتر لاریجانی، مسئولان استان و جمعی از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی در مجتمع وتوس قم برگزار خواهد شد که برای برگزاری این مراسم ستادی با حضور روسای شورای شهر، ایتام، سازمان صنعت معدن و تجارت، کمیته امداد و ستاد فعالان اقتصادی در دفتر شورای شهر برگزار شده است.

حجازی افزود: از افرادی که در این مسیر خیر انگیزه مشارکت دارند دعوت می‌کنیم تا در این گلریزان که برای تأمین نیازمندی‌های ایتام استان قم از قبیل خوراک، پوشاک و مایحتاج آنان تشکیل می‌شود سهیم شوند.

وی با اشاره به اینکه در قم بیش از سه هزار یتیم وجود دارد که زیرپوشش چند نهاد هستند ادامه داد: حسابی برای این کار در بانک ملت افتتاح شده است که وجوهات دریافتی به آن واریز خواهد شد و از همین محل نیز هزینه خواهد شد.

سخنگوی ستاد فعالان اقتصادی استان قم در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر حدود 400 نفر عضو ستاد فعالان اقتصادی در قم هستند که امیدواریم بتوانیم خدمات خوبی را در استان قم در زمینه‌های مختلف به جامعه هدف ارائه کنیم.

کلید واژه :

رئیس مجلس شورای اسلامی

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی