کد خبر : 3099
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

شرایط اقتصادی کشور اقتضا می‌کند بیشتر به فکر نیازمندان باشیم

شرایط اقتصادی کشور اقتضا می‌کند بیشتر به فکر نیازمندان باشیم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی، کشور با مشکلاتی روبه رو است که در این وضعیت، اقتضا می‌کند بیشتر به فکر نیازمندان باشیم و این امر موجب افزایش برکات و خیرات خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر در قم، دکتر علی لاریجانی شامگاه پنج شنبه در جشن گلریزان جمعی از فعالان اقتصادی استان قم که در مجتمع وتوس برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: در بین روایاتی که در خصوص اعمال ماه مبارک رمضان بیان شده، کمتر مقوله‌ای به اندازه صدقه دادن و توجه به این امر تاکید شده است.

وی ابراز داشت: این عمل علاوه بر اینکه یک رفتار فردی به شمار می‌رود، جنبه‌های اجتماعی و عواطف انسانی را نیز برانگیخته می‌کند.

نماینده مردم قم در خانه ملت گفت: در شرایط فعلی، کشور با مشکلاتی روبه رو است که در این وضعیت اقتضا می‌کند بیشتر به فکر نیازمندان باشیم که این امر موجب افزایش برکات و خیرات خواهد شد.

رئیس قوه مقننه، با بیان اینکه رابطه نزدیک فعالان اقتصادی استان قم برای آبادانی قم عمیق است، ابراز داشت: امروز با تحولاتی که در کشور صورت گرفته امیدواریم زمینه بیشتری برای عمران و آبادانی کشور فراهم شود.

لاریجانی در جشن گلریزان جمعی از فعالان اقتصادی استان قم ، 50 میلیون ریال به نیازمندان کمک کرد.

همچنین استاندار قم مبلغ 50 میلیون ریال، شهرداری قم مبلغ 260 میلیون ریال، فرماندار قم مبلغ 2 میلیون ریال و رئیس شورای اسلامی شهر نیز مبلغ 2 میلیون ریال به مستمندان کمک کردند.
 

 
کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  منابع مالی جهت تکمیل پروژه های آبرسانی تحت فشار تأمین شود/ ضرورت هماهنگی وزارتخانه‌های نیرو و کشاورزی برای حل معضل دریاچه ارومیه

  افزایش ایمنی خودروها پیش شرط مجلس برای حمایت از صنعت خودروسازی/تولید و صادرات رونق نیابد،اشتغالزایی افزایش نمی‌یابد

  بازدید دکتر لاریجانی از گروه صنعتی ایران‌خودرو / افتتاح خط تولید دنا پلاس توربو و پژو ۲۰۷i صندوقدار

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی