کد خبر : 3099
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

شرایط اقتصادی کشور اقتضا می‌کند بیشتر به فکر نیازمندان باشیم

شرایط اقتصادی کشور اقتضا می‌کند بیشتر به فکر نیازمندان باشیم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی، کشور با مشکلاتی روبه رو است که در این وضعیت، اقتضا می‌کند بیشتر به فکر نیازمندان باشیم و این امر موجب افزایش برکات و خیرات خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر در قم، دکتر علی لاریجانی شامگاه پنج شنبه در جشن گلریزان جمعی از فعالان اقتصادی استان قم که در مجتمع وتوس برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: در بین روایاتی که در خصوص اعمال ماه مبارک رمضان بیان شده، کمتر مقوله‌ای به اندازه صدقه دادن و توجه به این امر تاکید شده است.

وی ابراز داشت: این عمل علاوه بر اینکه یک رفتار فردی به شمار می‌رود، جنبه‌های اجتماعی و عواطف انسانی را نیز برانگیخته می‌کند.

نماینده مردم قم در خانه ملت گفت: در شرایط فعلی، کشور با مشکلاتی روبه رو است که در این وضعیت اقتضا می‌کند بیشتر به فکر نیازمندان باشیم که این امر موجب افزایش برکات و خیرات خواهد شد.

رئیس قوه مقننه، با بیان اینکه رابطه نزدیک فعالان اقتصادی استان قم برای آبادانی قم عمیق است، ابراز داشت: امروز با تحولاتی که در کشور صورت گرفته امیدواریم زمینه بیشتری برای عمران و آبادانی کشور فراهم شود.

لاریجانی در جشن گلریزان جمعی از فعالان اقتصادی استان قم ، 50 میلیون ریال به نیازمندان کمک کرد.

همچنین استاندار قم مبلغ 50 میلیون ریال، شهرداری قم مبلغ 260 میلیون ریال، فرماندار قم مبلغ 2 میلیون ریال و رئیس شورای اسلامی شهر نیز مبلغ 2 میلیون ریال به مستمندان کمک کردند.
 

 
کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

  ضرورت حرکت به‌سمت دریافت سرمایه‌گذاری‌های خارجی برای تکمیل ناوگان ریلی/ با ارائه تسهیلات به کارخانجات برای حمل‌ونقل ازطریق ریل انگیزه ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی