کد خبر : 3098
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در جمع فعالان اقتصادی و خیرین استان قم:

لزوم توجه به ایتام و فقرا بیش از هر زمان دیگر احساس می‌شود

لزوم توجه به ایتام و فقرا بیش از هر زمان دیگر احساس می‌شود

رئیس مجلس در نشست فعالان اقتصادی و خیرین استان قم که با هدف کمک به ایتام نیازمند تشکیل شد، گفت: توجه به فقرا و ایتام امری بسیار مهم است به ویژه در شرایطی که کشور دارای مشکلات مختلفی است.

دکتر علی لاریجانی ضمن قدردانی از تلاش خیرین قم، افزود: در بین احادیث و روایاتی درباره ماه مبارک رمضان است، توصیه به نیکوکاری و توجه به ایتام به دفعات ذکر شده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در تشریح وجود دلایل احادیث و توصیه های فراوان در دین مبنی بر احسان و توجه به نیکوکاری، تصریح کرد: نکته ای که در این احادیث نهفته این است که احسان در جامعه علاوه بر تکامل فردی نوع پیوندها و روابط اجتماعی را تصحیح می کند و عواطف را بر می انگیزد.

وی افزود: لزوم توجه به ایتام و فقرا به ویژه در شرایطی که کشور دارای مشکلات مختلف است بیش از هر زمان دیگر احساس می شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: جای امیدواری دارد با حسن نیت خیرین و فعالان اقتصادی استان قم و تحولاتی که در کشور طی چند وقت اخیر به وجود آمده زمینه آبادانی و توسعه شهر قم بیش از پیش فراهم شود.

در این مراسم جمعی از مسئولان و خیرین استان قم حضور داشتند./

پایان پیام

کلید واژه :

لاریجانی در جمع فعالان اقتصادی و خیرین استان قم:

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی