کد خبر : 3064
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ابراز امیدواری لاریجانی برای حل مشکل زاینده رود در دولت جدید

ابراز امیدواری لاریجانی برای حل مشکل زاینده رود در دولت جدید

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حل مشکل زاینده رود گفت: امیدواریم در دولت جدید راه حل هایی برای حل مشکل زاینده رود اندیشیده شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اصفهان، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود خود به فرودگاه اصفهان در جمع خبرنگاران در بیان اهداف سفر یک روزه خود به این استان اظهار داشت: با مجموعه شرایطی که در استان اصفهان وجود دارد و همچنین موضوع زاینده رود که مسئولان استان نیز به آن اشاره کردند باید راه حلی برای آن اندیشیده شود.

وی افزود: جلسه با مدیران استانی برای شنیدن مشکلات این استان و اولویت بندی این مشکلات و همچنین افتتاح طرح پروژه امام علی(ع) که به همت شهرداری و شورای شهر این استان انجام شده است از دیگر اهداف سفر بنده به اصفهان است. البته برای افتتاح فاز اول این پروژه نیز که کار بسیار مهمی است بنده به اصفهان آمدم.

لاریجانی خاطرنشان کرد: افتتاح پروژه امام علی(ع) از نظر حل مشکلات ترافیکی و اجتماعی شهر اهمیت زیادی دارد. همچنین یک اثر تاریخی بزرگ که مربوط به دوره سلجوقیان می شود در آنجا وجود داشت که احیای آن یک کار فرهنگی است و قرار است در جریان این سفر ملاقات های دیگری هم داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای زاینده رود دارید، گفت: از قبل نمایندگان استان پیگیر این موضوع بودند و دو جلسه نیز در دولت گذشته با وزیر مربوطه در این خصوص داشتیم. البته پیچیدگی هایی برای حل این مساله وجود دارد و راه حل هایی نیز هست که امیدواریم در دولت جدید راه حل های استانی و ملی برای حل مشکل زاینده رود اندیشیده شود.

 

کلید واژه :

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی