کد خبر : 3064
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ابراز امیدواری لاریجانی برای حل مشکل زاینده رود در دولت جدید

ابراز امیدواری لاریجانی برای حل مشکل زاینده رود در دولت جدید

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حل مشکل زاینده رود گفت: امیدواریم در دولت جدید راه حل هایی برای حل مشکل زاینده رود اندیشیده شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اصفهان، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود خود به فرودگاه اصفهان در جمع خبرنگاران در بیان اهداف سفر یک روزه خود به این استان اظهار داشت: با مجموعه شرایطی که در استان اصفهان وجود دارد و همچنین موضوع زاینده رود که مسئولان استان نیز به آن اشاره کردند باید راه حلی برای آن اندیشیده شود.

وی افزود: جلسه با مدیران استانی برای شنیدن مشکلات این استان و اولویت بندی این مشکلات و همچنین افتتاح طرح پروژه امام علی(ع) که به همت شهرداری و شورای شهر این استان انجام شده است از دیگر اهداف سفر بنده به اصفهان است. البته برای افتتاح فاز اول این پروژه نیز که کار بسیار مهمی است بنده به اصفهان آمدم.

لاریجانی خاطرنشان کرد: افتتاح پروژه امام علی(ع) از نظر حل مشکلات ترافیکی و اجتماعی شهر اهمیت زیادی دارد. همچنین یک اثر تاریخی بزرگ که مربوط به دوره سلجوقیان می شود در آنجا وجود داشت که احیای آن یک کار فرهنگی است و قرار است در جریان این سفر ملاقات های دیگری هم داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای زاینده رود دارید، گفت: از قبل نمایندگان استان پیگیر این موضوع بودند و دو جلسه نیز در دولت گذشته با وزیر مربوطه در این خصوص داشتیم. البته پیچیدگی هایی برای حل این مساله وجود دارد و راه حل هایی نیز هست که امیدواریم در دولت جدید راه حل های استانی و ملی برای حل مشکل زاینده رود اندیشیده شود.

 

کلید واژه :

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران همیشه پشتیبان فلسطین بوده است/ دشمنان تلاش دارند حماس را گروهی بی‌تأثیر جلوه دهند

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی