کد خبر : 3049
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دولت یازدهم موتور رونق کشور را راه بیاندازد/ تاکید بر اتمام متروی قم

دولت یازدهم موتور رونق کشور را راه بیاندازد/ تاکید بر اتمام متروی قم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز در سطح ملی نیز نیاز به یک حرکت گسترده برای آبادانی کشور وجود دارد که با توجه به شرایط بیکاری و تورم اقتضا این است حرکت تولید داخلی رونق بگیرد که این باید سرلوحه کار دولت یازدهم باشد و موتور تولید و رونق کشور را راه بیاندازد اگر چه راه این کار تزریق تسهیلات است و حاصلی جز تورم ندارد اما راه اصلی راه انداختن چرخ تولید داخلی است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی مراسم آغاز به کار دستگاه عظیم حفاری پروژه مترو شهرداری قم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و عرض تبریک به مناسبت هفته دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر دو اسوه مدیریت کشور پس از انقلاب اسلامی بودند و این دو بزرگوار از نظر تربیت اسلامی و اخلاق اسلامی در آن شرایط پرتلاطمی که بنی صدر مشکلات سیاسی در کشور ایجاد کرده بود رفتاری متین داشتند و حرکت جهادی را در مدیریت باید به این دو عزیز نسبت داد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز مفتخریم که دولت جمهوری اسلامی ایران نام خود را مزین به نام این دو شهید کرده است و اگر برداشت ما این است که این دو بزرگوار الگوی مدیریت در کشور هستند باید راه آنها را بشناسیم و در شرایطی که فشارها به کشورزیاد است راه آنها را الگوقرار دهیم.

وی ادامه داد: راه اندازی مترو استان قم به همت مسئولان و قرارگاه سازندگی سپاه که در حال اجرایی شدن است باید برای ادامه راه الگوی مدیریتی شهید رجایی و باهنر را دنبال کند وهمانگونه که رهبر معظم انقلاب در دیدار روز گذشته با اعضای جدیدهیأت دولت فرمودند برای ادامه کارها باید روحیه ای جهادی داشته باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: شهر قم با توجه به جمعیتی که دارد و در حال گسترش است باید پروژه های تمامی خطوط آن راه اندازی شود تا بار و گره ترافیکی این استان حل شود.

لاریجانی تصریح کرد: کارهای بزرگی در استان قم انجام گرفته که دارای ارزش بالایی است و برخی از کارها نیمه کاره باقی مانده که باید به مسئولان استان کمک کرد تا این پروژه ها به پایان برسد.

وی بیان کرد: سطح توقعات از شهر قم به عنوان یک شهر بین المللی و مرکز تفکر شیعه بالاست که اقتضا می کند از لحاظ عمرانی نگاه ویژه ای به این شهر وجود داشته باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز در سطح ملی نیز نیاز به یک حرکت گسترده برای آبادانی کشور وجود دارد که با توجه به شرایط بیکاری و تورم اقتضا این است حرکت تولید داخلی رونق بگیرد که این باید سرلوحه کار دولت یازدهم باشد و موتور تولید و رونق کشور را راه بیاندازد اگر چه راه این کار تزریق تسهیلات است و حاصلی جز تورم ندارد اما راه اصلی راه انداختن چرخ تولید داخلی است./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی