کد خبر : 3037
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در فرودگاه خرم آباد در جمع خبرنگاران مطرح کرد:

اهداف سفر رئیس مجلس به خرم آباد/ فعالیت قرائتی در حوزه نماز قابل احترام است

اهداف سفر رئیس مجلس به خرم آباد/ فعالیت قرائتی در حوزه نماز قابل احترام است

رئیس مجلس با اشاره به شرکت خود در اجلاس سراسری نماز گفت: توجه به مسئله نماز در تکامل فردی و اجتماعی بسیار اهمیت دارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه 13 شهریور) در فرودگاه خرم آباد در جمع خبرنگاران در تشریح اهداف این سفر با اشاره به شرکت در اجلاس سراسری نماز در این شهرستان گفت: نماز مساله ای است که در تکامل فردی و اجتماعی انسان بسیار مهم است و در باب بیان اهمیت این موضوع آقای قرائتی نیز زحمات زیادی کشیدند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: در مجلس نیز در بخش هایی که ممکن بود به ایشان کمک شده و در مصوبات هیات دولت نیز زمینه هایی برای فعال شدن این دست از مقولات را در ادارات، آموزش و پرورش و آموزش عالی کشور تامین کردند.

لاریجانی تصریح کرد: مساله نماز از موضوعات مهمی است که در صیانت از شخصیت فردی و اجتماعی اهمیت دارد لذا فعالیت آقای قرائتی در این خصوص قابل احترام است و باید پیگیری شود تا این امر واجب به بهترین شکل در کشور اجرا شود.

لاریجانی همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص از بین رفتن منابع آبی 16 استان در اثر انتقال آب الیگودرز به قم گفت: البته این منطقه منطقه پرآبی است و مشکلی در خصوص آب ندارد بلکه باید از آب به خوبی استفاده کرد.

وی ادامه داد: باید برای استفاده بهینه از حجم آب موجود سرمایه گذاری کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در زمینه سدسازی و پمپا‍ژ آب پیشنهاداتی از جانب نمایندگان مجلس مطرح شده که در فصل بودجه بررسی می شود./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی