کد خبر : 2998
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی در مشهد:

دولت به آستان قدس رضوی بدهکار است

دولت به آستان قدس رضوی بدهکار است

شبکه ایران نوشت:  علی لاریجانی که جمعه شب برای افتتاح فاز دوم پیشرفته ترین مرکز پزشکی هسته ایی کشور وارد مشهد شده بود؛ در جمع خبرنگاران گفت: در این سفر یک روزه توفیق زیارت بارگاه منور رضوی را خواهم داشت و در مراسم افتتاح فاز دوم بیمارستان تخصصی رضوی و راه اندازی سیستم هسته ای پزشکی حضور می یابم.


رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت بدهکاری هایی به آستان قدس رضوی دارد که در این راستا هزار میلیارد تومان از امکانات دولتی برای آستان قدس رضوی در نظر گرفته شده است.


علی لاریجانی، همچنین در محل فرودگاه شهید هاشمی نژاد به خبرنگاران با اشاره به بودجه زیارت، اظهار کرد: این بودجه حقی است که برای استانهای زیارتی مشهد، قم و شاهچراغ در فارس در نظر گرفته شده تا گردشگری مذهبی رونق پیدا کند.


لاریجانی از دیدار و گفتگو  با استاندار خراسان رضوی خبر داد و افزود: این دیدار به منظور بررسی مسائل استان صورت می پذیرد.//34
 

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی