کد خبر : 2993
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

ارایه گزارشی از مشکلات برج آزادی به رئیس مجلس

ارایه گزارشی از مشکلات برج آزادی به رئیس مجلس

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس، با انتقاد از ضعف عملکرد مسئولان در رسیدگی به مشکلات برج آزادی، گفت: گزارشی از مشکلات برج آزادی برای ارائه به رئیس مجلس، مجمع نمایندگان تهران و مسئولان مربوط فراهم شده که به زودی برای آنان ارسال می‌شود.

لاله افتخاری در گفت‌ وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از عدم رسیدگی مسئولان مربوطه به برج آزادی، توضیح داد: به دعوت مسئولان برج آزادی، عصر چهارشنبه (27 شهریور) طی دیداری از این برج، از نزدیک مشکلات و معایب این مجموعه رصد شد.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه در نگهداری از این برج مسئولان بالادستی در شهرداری، سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دقت کافی را ندارند.

سخنگوی فراکسیون زنان و خانواده در مجلس نهم، ادامه داد: به دلیل نبود بودجه کافی و اختیارات لازم برای مدیریت این برج، آبی که برای آبیاری فضای سبز برج آزادی استفاده می‌شود به زیربنای آن رسوخ کرده و مشکلاتی را به وجود آورده و حتی در دراز مدت ممکن است این مجموعه را به تخریب بکشاند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس نهم، با بیان اینکه برج آزادی نمادی از مقاومت ایرانیان و یک سرمایه ملی محسوب می‌شود، گفت: از مشکلات و مخاطراتی که این برج را تهدید می‌کند گزارشی را تهیه و به رئیس مجلس، مجمع نمایندگان تهران و مسئولان مربوط ارائه خواهم کرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی  مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر همکاری دستگاه های متولی برای رفع مشکلات برج آزادی، یادآور شد: امیدواریم وزیر فرهنگ  ارشاد اسلامی بتواند گام‌های ارزنده‌ای برای رفع مشکلاتی که برج آزادی را تهدید می‌کند، بردارد./

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

  جهان امروز نیازمند عقلانیت عمومی است / بحران‌های تروریستی تنها با همگرایی همه کشورها حل می شود

  ایران علاقه مند به تسریع در پیشبرد همکاری های اقتصادی با کره جنوبی است

  ایران علاقه مند به گسترش همکاری های اقتصادی با کشورهای اسلامی است

  سیاست ایران گسترش روابط با کشورهای آفریقایی است/لزوم ارتقاء همکاری های دو کشور در حوزه دارویی و درمانی

  زنگبار از تجارب ایران در حوزه فنی و حرفه ای و آموزش عالی بهره بگیرد

  امنیت پایدار ایران زمینه ساز توسعه روابط با ماداگاسکار است/آمادگی جمهوری اسلامی برای گسترش همکاری های اقتصادی

  انتقاد از خبر کذب معامله وزرا با مجلس برای حضور در کابینه/ مزاح دکتر لاریجانی با طبابت قاضی زاده هاشمی برای سیاسیون

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی