کد خبر : 2837
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی: بسیج در پیروی از ولایت همواره در صف اول قرار دارد

لاریجانی: بسیج در پیروی از ولایت همواره در صف اول قرار دارد

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج به عنوان فرزند راستین انقلاب اسلامی در همه عرصه ها توانسته است پیرو ولایت باشد و در این خصوص در صف اول قرار دارد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بسیج، علی لاریجانی در خصوص رسالت اصلی بسیج افزود: بسیج به عنوان فرزند راستین انقلاب اسلامی و یادگار امام (ره) همواره نشان داده که پیرو ولایت است و لحظه ای از آرمان ها پا پس نمی کشد.

وی درخشش بسیج در سال های دفاع مقدس و بعد از آن را ستودنی دانست و خاطرنشان کرد: نیروهای مخلص بسیجی در سال های دفاع مقدس و در سال های پس از آن همواره در جهت پیروی از ولایت و تحقق آرمان های نظام در صف اول مبارزه بوده اند و درخشش آنها چشم دشمنان و بدخواهان را کور کرده است.

رییس مجلس شورای اسلامی بسیج را منشا بصیرت افزایی دانست و افزود: نیروهای بسیجی در کنار ملت همواره به دنبال بصیرت افزایی در جامعه بوده اند و در فتنه ها و میدان های سخت و دشوار توانسته اند نقش ارزنده خود را ایفا کنند.

وی استفاده از نیروی جوان و مخلص بسیج را در عرصه های علمی و اقتصادی ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: نیروهای جوان و مخلص بسیجی در عرصه های مختلف علمی و اقتصادی می توانند به انقلاب و نظام کمک کنند و مسئولان باید به این ظرفیت به وجود آمده توجه کنند.**درخشش بسیج در سال های اخیر خار چشم دشمنان شده است

محمد باقر قالیباف شهردار تهران هم درخشش بسیج را در سال های اخیر خار چشم دشمنان و بدخواهان انقلاب دانست و از پیشرفت های بسیج در زمینه های مختلف تقدیر کرد.

وی در خصوص رسالت اصلی بسیج اظهار داشت: بسیج به عنوان فرزند راستین انقلاب اسلامی و یادگار امام (ره) همواره نشان داده است که پیرو ولایت است و لحظه ای از آرمان ها پا پس نمی کشد.

شهردار تهران درخشش بسیج در سال های دفاع مقدس و بعد از آن را ستودنی دانست و خاطرنشان کرد: نیروهای مخلص بسیجی در سال های دفاع مقدس و در سال های پس از آن همواره در جهت پیروی از ولایت و تحقق آرمان های نظام در صف اول مبارزه بوده اند و درخشش آنها چشم دشمنان و بدخواهان را کور کرده است.

قالیباف بسیج را منشا بصیرت افزایی دانست و افزود: نیروهای بسیجی در کنار ملت همواره به دنبال بصیرت افزایی در جامعه بوده اند و در فتنه ها و میدان های سخت و دشوار توانسته اند نقش ارزنده خود را حفظ کنند.

وی استفاده از نیروی جوان و مخلص بسیج را در عرصه های علمی و اقتصادی ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: نیروهای جوان و مخلص بسیجی در عرصه های مختلف علمی و اقتصادی می توانند به انقلاب و نظام کمک کنند و مسئولان باید به این ظرفیت به وجود آمده توجه کنند.**حضور بسیج در تمام صحنه های انقلاب حضوری تمام موثر بود

سردار محمدجواد زاده کمند جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی هم افزود:وجود بسیج همانطور که در دوران دفاع مقدس و انحراف ها و فتنه های قبل و بعد از آن دیده شد یکی از محوری ترین عوامل دفع فتنه ها و درگیری ها بود.

وی در رابطه با عملکرد بسیج گفت: بسیج شجره طیبه ای است که به قول امامان انقلاب ما یکی از الطاف خفیه و عظیم الهی به کشور و ملت و انقلاب است و وجود بسیج همانطور که در دوران دفاع مقدس و انحراف ها و فتنه های قبل و بعد از آن دیده شد یکی از محوری ترین عوامل دفع فتنه ها و درگیری ها بود.

وی در این خصوص با اشاره به فتنه سال 88 خاطرنشان کرد: نزدیک ترین این حوادث و فتنه ها موضوع فتنه سال 88 بود که حضور بسیج و در کنار آن هوشیاری مردم که از آن ها بعنوان عوام یاد می شد و همین بسیجیان بودند، ریشه این فتنه را سوزاند.

سردار زاده کمند حضور بسیج را حضوری تمام موثر قلمداد کرد و ادامه داد: بسیج با تداوم این حضور در صحنه های مختلف انقلاب که اسلام نیاز دارد ان شاء الله این انقلاب به انقلاب حضرت صاحب الزمان(عج) متصل شود و بعد از ظهور و تحویل علم انقلاب از دست امام خامنه ای(دامت ظله) و یا ولی فقیه زمان به صاحب اصلی آن در کنار آن امام همام و ولی اعظم خداوند اقامه کننده حکومت جهانی عدل و قسط باشد.

سیام**9250**1535

 

انتهای پیام /*

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

  ضرورت حرکت به‌سمت دریافت سرمایه‌گذاری‌های خارجی برای تکمیل ناوگان ریلی/ با ارائه تسهیلات به کارخانجات برای حمل‌ونقل ازطریق ریل انگیزه ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی