کد خبر : 2837
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی: بسیج در پیروی از ولایت همواره در صف اول قرار دارد

لاریجانی: بسیج در پیروی از ولایت همواره در صف اول قرار دارد

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج به عنوان فرزند راستین انقلاب اسلامی در همه عرصه ها توانسته است پیرو ولایت باشد و در این خصوص در صف اول قرار دارد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بسیج، علی لاریجانی در خصوص رسالت اصلی بسیج افزود: بسیج به عنوان فرزند راستین انقلاب اسلامی و یادگار امام (ره) همواره نشان داده که پیرو ولایت است و لحظه ای از آرمان ها پا پس نمی کشد.

وی درخشش بسیج در سال های دفاع مقدس و بعد از آن را ستودنی دانست و خاطرنشان کرد: نیروهای مخلص بسیجی در سال های دفاع مقدس و در سال های پس از آن همواره در جهت پیروی از ولایت و تحقق آرمان های نظام در صف اول مبارزه بوده اند و درخشش آنها چشم دشمنان و بدخواهان را کور کرده است.

رییس مجلس شورای اسلامی بسیج را منشا بصیرت افزایی دانست و افزود: نیروهای بسیجی در کنار ملت همواره به دنبال بصیرت افزایی در جامعه بوده اند و در فتنه ها و میدان های سخت و دشوار توانسته اند نقش ارزنده خود را ایفا کنند.

وی استفاده از نیروی جوان و مخلص بسیج را در عرصه های علمی و اقتصادی ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: نیروهای جوان و مخلص بسیجی در عرصه های مختلف علمی و اقتصادی می توانند به انقلاب و نظام کمک کنند و مسئولان باید به این ظرفیت به وجود آمده توجه کنند.**درخشش بسیج در سال های اخیر خار چشم دشمنان شده است

محمد باقر قالیباف شهردار تهران هم درخشش بسیج را در سال های اخیر خار چشم دشمنان و بدخواهان انقلاب دانست و از پیشرفت های بسیج در زمینه های مختلف تقدیر کرد.

وی در خصوص رسالت اصلی بسیج اظهار داشت: بسیج به عنوان فرزند راستین انقلاب اسلامی و یادگار امام (ره) همواره نشان داده است که پیرو ولایت است و لحظه ای از آرمان ها پا پس نمی کشد.

شهردار تهران درخشش بسیج در سال های دفاع مقدس و بعد از آن را ستودنی دانست و خاطرنشان کرد: نیروهای مخلص بسیجی در سال های دفاع مقدس و در سال های پس از آن همواره در جهت پیروی از ولایت و تحقق آرمان های نظام در صف اول مبارزه بوده اند و درخشش آنها چشم دشمنان و بدخواهان را کور کرده است.

قالیباف بسیج را منشا بصیرت افزایی دانست و افزود: نیروهای بسیجی در کنار ملت همواره به دنبال بصیرت افزایی در جامعه بوده اند و در فتنه ها و میدان های سخت و دشوار توانسته اند نقش ارزنده خود را حفظ کنند.

وی استفاده از نیروی جوان و مخلص بسیج را در عرصه های علمی و اقتصادی ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: نیروهای جوان و مخلص بسیجی در عرصه های مختلف علمی و اقتصادی می توانند به انقلاب و نظام کمک کنند و مسئولان باید به این ظرفیت به وجود آمده توجه کنند.**حضور بسیج در تمام صحنه های انقلاب حضوری تمام موثر بود

سردار محمدجواد زاده کمند جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی هم افزود:وجود بسیج همانطور که در دوران دفاع مقدس و انحراف ها و فتنه های قبل و بعد از آن دیده شد یکی از محوری ترین عوامل دفع فتنه ها و درگیری ها بود.

وی در رابطه با عملکرد بسیج گفت: بسیج شجره طیبه ای است که به قول امامان انقلاب ما یکی از الطاف خفیه و عظیم الهی به کشور و ملت و انقلاب است و وجود بسیج همانطور که در دوران دفاع مقدس و انحراف ها و فتنه های قبل و بعد از آن دیده شد یکی از محوری ترین عوامل دفع فتنه ها و درگیری ها بود.

وی در این خصوص با اشاره به فتنه سال 88 خاطرنشان کرد: نزدیک ترین این حوادث و فتنه ها موضوع فتنه سال 88 بود که حضور بسیج و در کنار آن هوشیاری مردم که از آن ها بعنوان عوام یاد می شد و همین بسیجیان بودند، ریشه این فتنه را سوزاند.

سردار زاده کمند حضور بسیج را حضوری تمام موثر قلمداد کرد و ادامه داد: بسیج با تداوم این حضور در صحنه های مختلف انقلاب که اسلام نیاز دارد ان شاء الله این انقلاب به انقلاب حضرت صاحب الزمان(عج) متصل شود و بعد از ظهور و تحویل علم انقلاب از دست امام خامنه ای(دامت ظله) و یا ولی فقیه زمان به صاحب اصلی آن در کنار آن امام همام و ولی اعظم خداوند اقامه کننده حکومت جهانی عدل و قسط باشد.

سیام**9250**1535

 

انتهای پیام /*

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی