کد خبر : 2808
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

به منظور شرکت در مراسم سالروز شهادت آیت الله مدرس در کاشمر؛

رئیس مجلس وارد مشهد شد

رئیس مجلس وارد مشهد شد

رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به منظور شرکت در مراسم سالروز مجلس شورای اسلامی و شهادت آیت الله مدرس وارد مشهد مقدس شد و اکنون نیز برای شرکت در این مراسم مشهد را به مقصد کاشمر ترک می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی لاریجانی امروز (شنبه 10 آذر) پس از ورود به مشهد مقدس در فرودگاه هاشمی نژاد این شهر در جمع خبرنگاران در تشریح سفر یک روزه خود به استان خراسان رضوی، تصریح کرد: مراسمی به مناسب سالروز شهادت مرحوم مدرس در کاشمر ترتیب داده شده که به همین مناسبت در جمع مردم شریف کاشمر نیز حضور پیدا می‌کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: بعد از شرکت در مراسم سالروز شهادت مرحوم مدرس برای زیارت امام رضا (ع) عزیمت می‌کنیم، ضمن اینکه با مسئولان اجرایی نیز دیدار خواهیم داشت.

لاریجانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به اینکه بودجه زیارتی در سال 92 بین 31 استان کشور تقسیم شد چه تدبیری برای این موضوع در بودجه 93 اندیشیده شده است، افزود: باید ببینیم دولت در لایحه بودجه سال آینده چه تدبیری را لحاظ می‌کند؛ در حال حاضر مشکلاتی که در سیستم بودجه‌ای کشور وجود دارد بسیار متنوع است، به طوری که منابع کشش تغییرات زیاد در بودجه جاری کشور را ندارد و از طرفی اصرار داریم که برای پروژه‌های عمرانی تدابیری از سوی دولت درنظر گرفته شود که بخشی از آن نیز مربوط به بودجه زیارتی است اما باید ببینیم پیشنهاد دولت در لایحه بودجه سال آینده چیست تا برای آن تصمیم گیری کنیم.

لازم به ذکر است رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز به منظور شرکت در مراسم سالروز مجلس شورای اسلامی و شهادت آیت الله مدرس در شهرستان کاشمر ، تهران را به مقصد مشهد مقدس ترک کرد و در حال حاضر نیز برای شرکت در مراسم مذکور مشهد را به مقصد شهرستان کاشمر ترک می‌کند.

گفتنی است در این سفر امیرحسین قاضی زاده هاشمی، محمدرضا محسنی ثانی، خسروی و پژمان فر رئیس مجلس شورای اسلامی را در این سفر همراهی می‌کند.

پایان پیام/

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی