کد خبر : 278
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکترلاریجانی در دیدار با مدیران صداوسیمای قم مطرح کرد:

ضرورت پوشش رسانه‌ای اخبار فعالیت‌های کارآفرینی درکشور/ ایجاد روحیه امید توسط صداوسیما یک کار استراتژیک است

ضرورت پوشش رسانه‌ای اخبار فعالیت‌های کارآفرینی درکشور/ ایجاد روحیه امید توسط صداوسیما یک کار استراتژیک است

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید براین موضوع که ایجاد روحیه امید واقعی در مردم توسط صداوسیما یک کار استراتژیک است، گفت: باید اخبار کارآفرینی و رونق تولید در استان‌ها بیشتر پوشش داده شود.

لطفی نیاسر مدیرکل صدا و سیمای استان قم همراه با جمعی از مدیران صدا و سیمای این استان امروز (پنجشنبه، 24 تیرماه) با دکترعلی لاریجانی دیدار و گفت‌وگو کردند و گزارشی در رابطه با عملکرد و برنامه‌های صدا و سیمای قم به رئیس مجلس ارائه دادند.

 

ایجاد روحیه امید واقعی در مردم،یک کار استراتژیک است

رئیس مجلس شورای اسلامی دراین دیدار با اشاره به نقش صدا و سیما در رونق اقتصادی کشور،گفت:درحال حاضر وضعیت رکود در اقتصاد جدی است و باید تمهیدات بیشتری برای حضور باانگیزه‌تر مردم در فعالیت های تولیدی اندیشیده شود.

دکترلاریجانی خطاب به مدیران صدا و سیمای استان قم،افزود: ایجاد روحیه امید واقعی در مردم،یک کار استراتژیک است و برای بهبود شرایط اختصاصی باید مردم بیشتر در اقتصاد حضور داشته باشند.

 

اخبار کارآفرینی و رونق تولید در استان‌ها بیشتر پوشش داده شود

وی با اشاره به کارآفرینی‌هایی که دراستان قم صورت گرفته،تاکید کرد: باید اخبار کارآفرینی و رونق تولید در استان‌ها بیشتر پوشش داده شود و از این موضوع تمامی سازمان‌ها مانند صداو سیما حمایت کنند؛به طور مثال در استان قم مدل‌های خوبی در زمینه کارآفرینی وجود دارد که باید در این رابطه اطلاع‌رسانی بیشتری انجام شود.

رئیس نهاد قانونگذاری با تاکید بر ضرورت پوشش رسانه ای در زمینه موفقیت‌ها در عرصه صادرات محصولات کشاورزی،افزود:فعالیت‌های خوبی در رابطه با گردشگری انجام شده و همچنین کارهای خوبی در رابطه با پرورش ماهی و توسعه معادن در استان قم صورت گرفته است.

 

صداوسیما بابیان مسائل،زمینه رفع مشکلات و تسریع در رونق اقتصادی را فراهم کند

دکتر لاریجانی،ادامه داد:صداوسیما باید مشکلات و مسائل را پوشش دهد تا زمینه رفع مشکلات و تسریع در رونق اقتصادی فراهم شود.

رئیس مجلس،افزود:برای رونق روستاها علاوه بر توجه به بخش کشاورزی باید به موضوعاتی مانند توسعه صنایع تکمیلی،رونق معادن و کارآفرینی توجه شود تا با ایجاد اشتغال برای جوانان از رشد مهاجرت به شهرها جلوگیری شود.

دکتر لاریجانی،افزود:صدا و سیما با کارهای حرفه‌ای می‌تواند زمینه آشنایی بیشتر مردم را با کارآفرینی فراهم کند تا به پیشرفت کشور کمک شود.

 

مستندسازی درحوزه معرفی زندگینامه اسوه‌ها و شهدا از برنامه‌های کاری صدا و سیمای استان قم است

گفتنی است؛در ابتدای این دیدار "لطفی نیاسر" مدیرکل صداوسیمای استان قم گزارشی از فعالیت‌های این سازمان ارائه داد و گفت:درحال حاضر مدیریت و انجام کارهای رادیو معارف با لحاظ ماموریت‌های ملی به استان قم منتقل شده است که البته باید به لحاظ بودجه‌ای بیشتر توجه شود.

لطفی نیاسر ادامه داد: بحث مستندسازی و فیلم سازی در حوزه معرفی زندگینامه اسوه‌ها و شهدا از برنامه‌های کاری صدا و سیمای مرکز استان قم است، همچنین در حوزه خبر رتبه صدا و سیمای قم در کشور ارتقاء یافته و مخاطبان در زمینه‌های مختلف افزایش یافته‌اند./

پایان پیام 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی

  نشست بررسی پروژه های مهم در دستورکار استان قم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد

  تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی