کد خبر : 2672
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لوایح باید با امضای رئیس جمهور به مجلس تقدیم شود

لوایح باید با امضای رئیس جمهور به مجلس تقدیم شود

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارائه تبصره هدفمندی برای الحاق لایحه بودجه گفت: دوستان ما در دولت دقت کنند که لوایح باید با امضای رئیس جمهور به مجلس ارائه شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز( یکشنبه 6 بهمن) دکتر علی لاریجانی با بیان اینکه  جلسه صحن علنی را به دلیل اینکه کمیسیون تلفیق باید تلاش کند تا بودجه را به پایان برساند در این ساعت به پایان می رسانیم، گفت: بحث هدفمندی یارانه‌ها که دولت به مجلس اعلام کرده نیز باید در کمیسیون‌ها مختلف بررسی شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خواهش من این است که جلسه علنی که خاتمه یافت کمیسیون تلفیق و هم کمیسیون‌های تخصصی لایحه‌ای که به آ‌نها ارجاع داده شده را مورد بررسی قرار دهند و نظرشان را امروز به کمیسیون تلفیق ارائه دهند که در موعد مقرر کمیسیون تلفیق بتواند نظرش را بدهد.

وی با تاکید بر اینکه بعضی از نمایندگان به نحوه ارائه لایحه هدفمندی یارانه‌ها از سوی دولت به مجلس انتقاد داشتند ادامه داد: لایحه هدفمندی یارانه‌ها باید با امضای رئیس جمهور به مجلس ارائه می‌شد و طبق قانون نیز باید لوایح با امضای رئیس جمهور به مجلس ارائه شود.

عضو کمیسیون‌ شوراها و امور داخلی مجلس افزود: اگرچه این اشکال وارد است اما این را حمل به صحت می‌کنیم اما چون رئیس جمهور در مسافرت بودند و در عجله‌ای که برای بحث هدفمندی یارانه‌ها در مجلس و برای بررسی آن بود اینگونه شد. 

 رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خواهش من این است که در کمیسیون‌ها موضوعات را به دقت بررسی کنند و پیشنهادهایی که دولت داده وضع آرامی را برای هدفمند کردن یارانه‌ها پیشنهاد داده و ما نیز این مسیر که با آرامش هدفمند کردن یارانه‌ها را طی کند را درست می‌دانیم./

                                                                  

پایان پیام
 
ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی