کد خبر : 2654
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس مجلس در دیدار دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین:

مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی تنها راه رهایی فلسطین است

مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی تنها راه رهایی فلسطین است

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تأکید بر اینکه حمایت از ملت‌های مسلمان و به ویژه حقوق مردم مظلوم فلسطین همواره از سیاست‌های اصولی جمهوری اسلامی ایران بوده است، گفت: دفاع از مردم مظلوم فلسطین در مقابل تجاوزات و زورگویی‌های رژیم‌ صهیونیستی در هر شرایطی از سیاست‌های اصولی و محوری می‌باشد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی پیروزی مردم فلسطین به ویژه غزه در جنگ‌های 8 و  22 روزه علیه تهاجم همه جانبه رژیم اشغالگر قدس را فصل نوینی در تاریخ مبارزات فلسطین خواند و افزود: مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی تنها راه رهایی فلسطین و احقاق حقوق مردم مظلوم آن می‌باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قدرت‌های استکباری با ایجاد تفرقه و اختلاف میان ملت‌های مسلمان و گروه‌های پایبند مشی مقاومت علیه اشغالگران قدس سعی در تضعیف حقیقت قدرتمند مقاومت اسلامی در منطقه و به فراموشی سپردن آرمان آزادی فلسطین را دارند، تأکید کرد: در شرایط کنونی گروه‌ها و جریانات اسلام‌گرا بیش از هر زمان دیگر به انسجام، هم‌بستگی و وحدت نیاز دارند.

در ادامه این دیدار، رمضان عبدالله نیز با قدردانی از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های همیشگی کشورمان از مقاومت اسلامی فلسطین گفت: ایران همواره اصلی‌ترین حامی آرمان‌های مردم فلسطین بوده است.

وی با بیان اینکه منطقه در شرایط کنونی دوران بسیار حساس و مهمی را سپری می‌کند، افزود: قدرت‌های استکباری و رژیم صهیونیستی تهاجم بزرگی را با هدف تثبیت موجودیت رژیم اشغالگر قدس و تأمین امنیت پایدار برای آن آغاز کرده‌اند.

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین افزود: مقاومت اسلامی فلسطین همواره به مشی مبارزه با اشغال سرزمین‌های فلسطین و آزادی آن پایبند خواهد بود.

در ادامه این دیدار دو طرف در خصوص آخرین تحولات منطقه به ویژه اوضاع فلسطین گفت‌وگو و تبادل نظر کردند./
 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی