کد خبر : 2648
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی تنها راه رهایی فلسطین است

مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی تنها راه رهایی فلسطین است

به گزارش ایرنا دکتر ˈعلی لاریجانیˈ روز چهارشنبه در دیدار با دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تأکید بر اینکه حمایت از ملت های مسلمان و به ویژه حقوق مردم مظلوم فلسطین همواره از سیاست های اصولی جمهوری اسلامی ایران بوده است، افزود: دفاع از مردم مظلوم فلسطین در مقابل تجاوزات و زورگویی های رژیم صهیونیستی در هر شرایطی از سیاست های اصولی و محوری می باشد.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قدرت های استکباری با ایجاد تفرقه و اختلاف میان ملت های مسلمان و گروه های پایبند مشی مقاومت علیه اشغالگران قدس سعی در تضعیف حقیقت قدرتمند مقاومت اسلامی در منطقه و به فراموشی سپردن آرمان آزادی فلسطین را دارند، تأکید کرد: در شرایط کنونی گروه ها و جریانات اسلام گرا بیش از هر زمان دیگر به انسجام، هم بستگی و وحدت نیاز دارند.
در ادامه، رمضان عبدالله نیز با قدردانی از حمایت ها و پشتیبانی های همیشگی کشورمان از مقاومت اسلامی فلسطین گفت: ایران همواره اصلی ترین حامی آرمان های مردم فلسطین بوده است.
وی با بیان اینکه منطقه در شرایط کنونی دوران بسیار حساس و مهمی را سپری می کند، افزود: قدرت های استکباری و رژیم صهیونیستی تهاجم بزرگی را با هدف تثبیت موجودیت رژیم اشغالگر قدس و تأمین امنیت پایدار برای آن آغاز کرده اند.
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین افزود: مقاومت اسلامی فلسطین همواره به مشی مبارزه با اشغال سرزمین های فلسطین و آزادی آن پایبند خواهد بود.
در ادامه این دیدار دو طرف در خصوص آخرین تحولات منطقه به ویژه اوضاع فلسطین گفت وگو و تبادل نظر کردند.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی