کد خبر : 264
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با مدیران پروژه مترو قم؛

بهره‌برداری مترو قم باعث تسهیل رفت و آمد مردم و زائران می‌شود

بهره‌برداری مترو قم باعث تسهیل رفت و آمد مردم و زائران می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شهر مقدس قم پذیرای تعداد زیادی زائر است، بنابراین بهره‌برداری از مترو قم زمینه‌ساز ارائه خدمات بهتر و تسهیل رفت و آمد مردم این شهر و زائران می شود.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به استان قم سفر کرده است، امروز (پنجشنبه، 24 تیرماه) با مدیران پروژه مترو قم دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی بعد از قرائت گزارش مدیر پروژه مترو قم گفت: در جریان انجام کارهای مترو در شهر قم هستم و پیگیری‌هایی در این رابطه انجام شده است و باید ایستگاه‌های مترو در مناطق پرتردد شهر قم زودتر به بهره‌برداری برسد.

دکتر لاریجانی، افزود: شهر مقدس قم پذیرای تعداد زیادی زائر است، بنابراین بهره‌برداری از مترو قم می‌تواند زمینه‌ساز ارائه خدمات بهتر و تسهیل رفت و آمد مردم این شهر و زائران شود و مردم از این بابت خوشحال می‌شوند البته کارهای انجام شده توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در این رابطه خوب بوده است.

گفتنی است،"رستمی" مدیرپروژه مترو قم دراین دیدار گزارشی از فعالیت‌های پروژه ساخت مترو در قم به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه داد.

لازم به ذکر است براساس گزارش مدیر پروژه مترو قم، فاز اول مترو در قم تا 20 ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد و مسافران می‌توانند حدفاصل ایستگاه میدان مطهری تامیدان کشاورز را درشهر قم بااستفاده از مترو طی کنند.همچنین برنامه‌ریزی‌هایی برای ساخت خط B مترو شهر مقدس قم انجام شده است.

گفتنی است؛مترو خط A ایستگاه جمکران را به قلعه کامکار در شهر مقدس قم به هم متصل می‌کند./

پایان پیام  

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی