کد خبر : 2605
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

نيروهاي فهيم عراق وحدت را حفظ کنند

نيروهاي فهيم عراق وحدت را حفظ کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی علیه رئیس پارلمان عراق گفت: این جنایت، كار تكفيري‌هايي است كه اخيرا وارد عراق شدند و به دنبال منافع آمريكا هستند.

دکتر علی لاریجانی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفتگو با خبرنگار مهر در قم، با اشاره به حادثه تروريستي عليه رئيس پارلمان عراق، گفت: اسامه النجیفی شخصيت ممتازي است و از رجال ملي عراق به شمار مي‌رود.

وی با بیان اینکه خدا را شكر می‌کنیم که ايشان در این حادثه سالم ماند، گفت: كساني كه اين عمليات تروريستی را انجام دادند از دشمنان واقعي كشور و مردم عراق هستند.

نماینده مردم قم در خانه ملت با بیان اینکه این حادثه، نه كار شيعه و نا كار سني‌هاست، گفت: این جنایت، كار تكفيري‌هايي است كه اخيرا وارد عراق شدند و به دنبال منافع آمريكا هستند و مي‌خواهند با ايجاد يك فضاسازي، تعارف جديد به آمريكا بزنند و كار آنها كمك كردن به استعمار است.

وی تأکید کرد: نيروهاي فهيم در عراق وحدت ملي خود را حفظ كنند و به دور از هر مناقشه و درگيری با يكديگر همكار خوبي داشته باشند و جلوي اقدامات تكفيري‌ها را بگيرند.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی