کد خبر : 2569
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکترلاریجانی در دیدار با رئیس مجلس قطر:

ایران و قطر از مناسبات پایداری در جهت منافع ملت‌های خود برخوردارند

ایران و قطر از مناسبات پایداری در جهت منافع ملت‌های خود برخوردارند

رئیس قطر که به منظور شرکت در کنفرانس رؤسای مجالس اسلامی در تهران به سر می برند امروز (چهارشنبه 30 بهمن ماه) به طور جداگانه با دکتر علی لاریجانی دیدار و گفت و گو کرد. 

در دیدار محمد مبارک الخلیفی رئیس مجلس قطر و هیأت همراه با لاریجانی، ابتدا رئیس مجلس شورای اسلامی روابط دو کشور جمهوری اسلامی ایران و قطر را خوب و قدیمی توصیف کرد و گفت: خوشبختانه دو کشور در راستای سیاست حسن همجواری از مناسبات پایداری در جهت منافع ملت های خود برخوردارند.

وی افزود: استمرار همکاری ها و رایزنی ها در زمینه های مختلف مورد علاقه موجبات تحکیم روبط را پدید می آورد.

در ادامه این دیدار مبارک الخلیفی رئیس مجلس قطر نیز با قدردانی از مجلس شورای اسلامی به خاطر برگزاری شایسته کنفرانس رؤسای مجالس اسلامی در تهران، ابراز اطمینان کرد نتایج کنفرانس مزبور در جهت منافع عمومی امت اسلام خواهد بود.

وی از روابط دو کشور نیز بعنوان یک روابط ممتاز یاد کرد و گفت: امیر جدید قطر نیز همچون پدر خود خواهان گسترش هر چه بیشتر مناسبات و همکاری های فیمابین است./
 

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی