کد خبر : 253
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دیدار دکتر لاریجانی با جمعی از مردم منطقه نوبهار قم/ تاکید رئیس مجلس بر حل هر چه سریعتر مشکلات مردم منطقه

دیدار دکتر لاریجانی با جمعی از مردم منطقه نوبهار قم/ تاکید رئیس مجلس بر حل هر چه سریعتر مشکلات مردم منطقه

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات کنونی منطقه نوبهار قم بر لزوم توجه بیشتر مسئولان استانی به این مشکلات تاکید کرد.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (جمعه یکم مردادماه) با حضور در منطقه نوبهار شهر قم با جمعی از مردم و کسبه این منطقه دیدار و گفت و گو کرد.

دکتر لاریجانی در این دیدار ضمن استماع مشکلات و صحبت های مردم منطقه نوبهار گفت: این منطقه مشکلات بسیاری دارد و مردم با معضلات بسیاری از جمله فقر و مسائل مربوط به شهرسازی روبرو هستند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه بیشتر مسئولان استانی به منطقه نوبهار قم تاکید کرد و افزود: قطعا در رابطه با مسائل این منطقه با استاندار و شهردار قم گفت و گو خواهم کرد، من پذیرای شنیدن مشکلات مردم این منطقه هستم وقطعا این موضوعات را پیگیری خواهم کرد.

وی با اشاره به مشکلات مطروحه درباره منطقه نوبهار قم تصریح کرد: قطعا من این موضوعات به ویژه ساخت مرکز فرهنگی ورزشی، تعریض خیابان اصلی نوبهار، مسئله عدم ورود ناوگان حمل و نقل عمومی و اتوبوس این منطقه را پیگیری می کنم تا حل شود./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی