کد خبر : 252
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با جمعی از مردم منطقه شهرک قلعه کامکار قم؛

کلید حل معضل بیکاری تقویت تولید در کشور است

کلید حل معضل بیکاری تقویت تولید در کشور است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به آمارهای بیکاری در کشور به ویژه استان قم گفت: به طور حتم کلید حل معضل بیکاری در کشور توجه و تقویت تولید است.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امشب (جمعه یکم مردادماه) با حضور در منطقه شهرک قلعه کامکار شهر مقدس قم، با جمعی از مردم این منطقه دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه و برنامه ریزی مسئولان استان قم برای توسعه و آبادانی این استان تاکید کرد و گفت: در شرایط کنونی مشکلات شهر قم متنوع است و باید در جهت رفع آنها تلاش کرد. امروز قم دارای مشکلات بسیاری از جمله کمبود فضای سبز، نبود امکانات رفاهی و فرهنگی و مسئله شهرسازی است از این رو در تلاش هستیم تا وضعیت آبادانی قم بهبود یابد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به  اجرای پروژه های عمرانی و توسعه ای در شهر قم افزود: پروژه های مترو، مونوریل، قطار سریع السیر، بیمارستان هزار تختخوابی و دیگر پروژه های عمرانی بخشی از این اقدامات محسوب می شود که قطعا این مسائل به توسعه شهر قم کمک می کند.

وی با اشاره به وضعیت و آمار بیکاری در کشور و استان قم گفت: به طور حتم کلید حل معضل بیکاری تقویت و توجه به مقوله تولید در کشور است از این رو تا زمانی که تولید راه نیافتد نمی توان به توسعه کشور و ایجاد اشتغال فکر کرد از این رو تمام مردم به ویژه مردم قم بایددر جهت راه اندازی کارهای تولیدی اقدام کنند و ما در این مسیر آنها را حمایت می کنیم.

دکتر لاریجانی ادامه داد: با توجه به توصیه های رهبر معظم انقلاب قطعا محور توسعه کشور در آینده، مقوله تولید خواهد بود و قطعا محقق شدن آن به معنای حل و کاهش معضل بیکاری است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به طور حتم امکانات رفاهی، فرهنگی و ورزشی باید در شهر قم به ویژه منطقه شهرک قلعه کامکار تقویت شود و من در این رابطه با استاندار و شهردار قم گفت و گو خواهم کرد.

لازم به ذکر است در پایان این دیدار دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن گفت و گوی صمیمانه با مردم منطقه قلعه کامکار در جریان مشکلات آنها قرار گرفت./       

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

  افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس صددرصد کذب است/نمایندگان اجازه تعدی به حقوق مردم را نمی دهند

  ضرورت لغو روابط سیاسی و اقتصادی کشورهای عضو با رژیم صهیونیستی تا زمان تعلیق تصمیم آمریکا درباره مساله قدس

  آمریکایی ها به کلاهبرداری خود در منطقه افتخار می‌کنند/ کشورهای اسلامی در مقابل لفاظی های آمریکا مقاومت کنند

  جمهوری اسلامی از مقاومت حمایت نظامی کرده و خواهد کرد اما در یمن دخالتی نداشته است

  آمریکا بستر مطالبه طبیعی در کشورهای اسلامی را به آشفته بازار سیاسی تبدیل کرد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی