کد خبر : 252
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با جمعی از مردم منطقه شهرک قلعه کامکار قم؛

کلید حل معضل بیکاری تقویت تولید در کشور است

کلید حل معضل بیکاری تقویت تولید در کشور است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به آمارهای بیکاری در کشور به ویژه استان قم گفت: به طور حتم کلید حل معضل بیکاری در کشور توجه و تقویت تولید است.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امشب (جمعه یکم مردادماه) با حضور در منطقه شهرک قلعه کامکار شهر مقدس قم، با جمعی از مردم این منطقه دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه و برنامه ریزی مسئولان استان قم برای توسعه و آبادانی این استان تاکید کرد و گفت: در شرایط کنونی مشکلات شهر قم متنوع است و باید در جهت رفع آنها تلاش کرد. امروز قم دارای مشکلات بسیاری از جمله کمبود فضای سبز، نبود امکانات رفاهی و فرهنگی و مسئله شهرسازی است از این رو در تلاش هستیم تا وضعیت آبادانی قم بهبود یابد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به  اجرای پروژه های عمرانی و توسعه ای در شهر قم افزود: پروژه های مترو، مونوریل، قطار سریع السیر، بیمارستان هزار تختخوابی و دیگر پروژه های عمرانی بخشی از این اقدامات محسوب می شود که قطعا این مسائل به توسعه شهر قم کمک می کند.

وی با اشاره به وضعیت و آمار بیکاری در کشور و استان قم گفت: به طور حتم کلید حل معضل بیکاری تقویت و توجه به مقوله تولید در کشور است از این رو تا زمانی که تولید راه نیافتد نمی توان به توسعه کشور و ایجاد اشتغال فکر کرد از این رو تمام مردم به ویژه مردم قم بایددر جهت راه اندازی کارهای تولیدی اقدام کنند و ما در این مسیر آنها را حمایت می کنیم.

دکتر لاریجانی ادامه داد: با توجه به توصیه های رهبر معظم انقلاب قطعا محور توسعه کشور در آینده، مقوله تولید خواهد بود و قطعا محقق شدن آن به معنای حل و کاهش معضل بیکاری است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به طور حتم امکانات رفاهی، فرهنگی و ورزشی باید در شهر قم به ویژه منطقه شهرک قلعه کامکار تقویت شود و من در این رابطه با استاندار و شهردار قم گفت و گو خواهم کرد.

لازم به ذکر است در پایان این دیدار دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن گفت و گوی صمیمانه با مردم منطقه قلعه کامکار در جریان مشکلات آنها قرار گرفت./       

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی