کد خبر : 2448
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

کوچک زاده: گروگانگیری مرزبانان برای بهره برداری سیاسی است/ لاریجانی: دولت پاکستان پاسخگو باشد

کوچک زاده: گروگانگیری مرزبانان برای بهره برداری سیاسی است/ لاریجانی: دولت پاکستان پاسخگو باشد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از اظهارنظر جیش العدل مبنی بر اینکه آزادی گروگان‌ها براساس تبعیت از علمای اسلام صورت گرفته است، گفت: تنها زبان پاسخ به اینها زور و سیلی است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهدی کوچک زاده در نشست علنی امروز (سه شنبه 19 فروردین) مجلس شورای اسلامی، در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل 153، افزود: ابتدا می خواهم از جان برکفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و غیورمردان ارتش نجیب جمهوری اسلامی که در تأمین  امنیت مرزها جان خود را بر کف گرفتند و امنیت را برای ملت ما به ارمغان آوردند تشکر کنم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: من درخواست دارم که سپاه عزمی را که از ابتدا داشته تا آخر برای تعقیب بی وقفه تروریست های کافر ادامه دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: آدم کشان جیش العدل اعلام کردند که به دلیل تبعیت از علمای اسلام گروگان ها را آزاد کردند حال ما می گوییم که علمای اسلام اصلا دستور گروگانگیری نمی دهند که حال بخواهند دستور آزادی دهند.

وی تأکید کرد: علمای اسلام به هیچ عنوان نمی توانند فرمان قتل یکی از 5 نفر گروگان را بدهند که حال بخواهند دستور آزادی دیگر گروگان ها را بدهند؛ کسانی که ادعا می کنند به تبعیت از علمای اسلام جنایت کرده و بعد از آن از جنایت خود منصرف شده اند کاملا دروغ می گویند و بدون شک به هیچ دین و مذهبی پایبند نیستند.

کوچک زاده یادآور شد: سنی و شیعه از ابتدای انقلاب در کنار هم و تحت فرمان رهبری و ولایت در حفظ انقلاب و نظام کوشیده اند و بعد از این هم خواهند کوشید و تنها این آدم کشان زبان زور و سیلی می فهمند.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: این شایعاتی که درست شده برای بهره برداری سیاسی بعدی است؛ ما دست پاسداران عزیز را می بوسیم و تقاضا داریم تا روشن شدن وضع پنجمین گروگان با قدرت در دهان اینها بزنند و هیچ عقب نشینی مسالمت آمیز با اینها نیز در کار نباشد.

در ادامه رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار گفت: من هم گمان می کنم تلاش خوبی در کشور از سوی بخش های امنیتی برای آزادی گروگان ها صورت گرفت که جای تقدیر و تشکر دارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بدون شک باید این موضوع به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد که چرا این اشکال به وجود آمد و دولت پاکستان نیز باید نسبت به این گروگانگیری پاسخگو باشد و زمینه های آزادی نفر پنجم را نیز فراهم کند./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

  جهان امروز نیازمند عقلانیت عمومی است / بحران‌های تروریستی تنها با همگرایی همه کشورها حل می شود

  ایران علاقه مند به تسریع در پیشبرد همکاری های اقتصادی با کره جنوبی است

  ایران علاقه مند به گسترش همکاری های اقتصادی با کشورهای اسلامی است

  سیاست ایران گسترش روابط با کشورهای آفریقایی است/لزوم ارتقاء همکاری های دو کشور در حوزه دارویی و درمانی

  زنگبار از تجارب ایران در حوزه فنی و حرفه ای و آموزش عالی بهره بگیرد

  امنیت پایدار ایران زمینه ساز توسعه روابط با ماداگاسکار است/آمادگی جمهوری اسلامی برای گسترش همکاری های اقتصادی

  انتقاد از خبر کذب معامله وزرا با مجلس برای حضور در کابینه/ مزاح دکتر لاریجانی با طبابت قاضی زاده هاشمی برای سیاسیون

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی