کد خبر : 2445
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

علي لاریجانی در دیدار با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی:

آموزش نیروی انسانی باید متناسب با نیاز کشور باشد

آموزش نیروی انسانی باید متناسب با نیاز کشور باشد

رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه 17 فروردین) در دیدار با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی، گفت:آموزش نیروی انسانی باید متناسب با نیاز کشور باشد.

  دکتر علی لاریجانی ظهر امروز با رییس و معاونان و مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی دیدار کرد.

در این دیدار دکترلاریجانی ضمن تشکراز زحمات مسئولان این دانشگاه و نقش آنان در توسعه کمی و کیفی فضای آموزشی خاطرنشان کرد: رویکرد علمی دانشگاه باعث بالا رفتن سطح علمی کشورمی شود،‌اما باید متناسب با نیازهای کشور،‌نیروی انسانی تربیت کرد.
وی افزود: رشد کمی به تنهایی کافی نیست و کیفیت و کمیت باید در کنار هم باشد و از طرفی تربیت بیش از اندازه نیروی انسانی باعث صدمه به روحیه فارغ التحصیلان و همچنین افزایش بیکاری می شود.
لاریجانی با اشاره به لزوم پیوند میان دانشگاه با مراکز صنعتی و تولیدی،‌اظهار داشت: در سایر کشورها خیلی از روسای دانشگاه ها ازمراکز صنعتی پروژه می گیرند و همین امر به اهداف دانشگاه آزاد که می خواهد وابستگیش به شهریه دانشجویان را کاهش دهد،‌کمک شایان توجهی می کند.
رییس مجلس اقدام مسئولان دانشگاه آزاد را برای خروج از تمرکز و استفاده از افراد بیشتر در تصمیم گیری ها را کاری ارزنده دانست که باعث استفاده از اندیشه های بیشتر و نزدیکتر شدن دانشگاه به اهدافش می شود./

پایان پیام
 

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی