کد خبر : 2383
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

واکنش لاریجانی به «من روحانی هستم»

واکنش لاریجانی به «من روحانی هستم»

 علی لاریجانی  رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز طی سخنانی در جمع تشکل های کارگری و بسیج کارگران به مناسبت هفته کارگر، اظهار داشت: فضای سیاسی کشور باید به سمت تولید باشد نه اینکه مخل آن باشد، برخی مدام ذهن ها را متفرق می کنند. سؤالم این است که اگر مسئله اصلی کشور تولید و رونق تولید است آیا الان دغدغه  همه سیاسیون همین است؟ آیا همه به دنبال رونق تولید هستند یا مدام در کشور دعوا راه می اندازند؟
وی افزود: آیا این دعواها مشکلات کارگران را حل می کند؟ آیا به حل مشکل تولید در کشور کمک می کند؟ آیا این دعواها در تولید رونق ایجاد می کند؟ آیا جز این است که ذهن ها را متفرق می کند؟
رئیس مجلس تصریح کرد: همین چند روز پیش دیدم چه سر و صدایی در کشور به وجود آمده است آن هم بر سر یک سی دی، سی دی که با عنوان «من روحانی هستم» پخش شده است. در این سی دی یک سری مطالبی را مطرح کردند که برخی از مطالب خلاف واقع است. آقای روحانی رئیس جمهور را متهم کردند که شما در داستان مک فارلین حضور داشتید، این دروغ است، کسانی که در آن شرایط سیاسی پس از انقلاب حضور داشتند، همه می دانند که آقای روحانی نقشی در مسئله مک فارلین نداشته است، چرا خلاف واقع می گویید؟ چرا دروغ می گویید؟
 

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی