کد خبر : 2369
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

باید تلاش کنیم تا در مذاکرات هسته ای به نتیجه مطلوب برسیم

باید تلاش کنیم تا در مذاکرات هسته ای به نتیجه مطلوب برسیم

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح دوشنبه با حضور در دفتر آیت الله العظمی سبحانی با این استاد برجسته حوزه دیدار و گفتگو کرد.
آیت الله سبحانی با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت: مذاکرات رو به جلو است و باید تلاش کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.
این مرجع تقلید، با بیان اینکه تولید کشور باید رونق پیدا کند، افزود: باید امور اقتصادی را به دست مردم بسپاریم، به طور مثال باید تولید نساجی و کفش را در این راستا تقویت کرد.
آیت الله سبحانی افزود: بالاخره دولت، دولت تدبیر است و توقع می رود موضوعات اقتصادی در کشور به طور کامل حل شود.
دولت در صدد ایجاد تحرک بر اقتصاد کشور است
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، در این دیدار با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور، گفت: دولت در صدد ایجاد تحرک بر اقتصاد کشور است.
رئیس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به موضوعات فرهنگی و دینی در کشور، تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال به نام سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده باید براساس نیاز جامعه اقدامات لازم صورت گیرد.
دیدار با آیات عظام وحید خراسانی
دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه  دیدارهای خود با مراجع تقلید در شهر مقدس قم، با حضور در دفتر آیت الله العظمی وحید خراسانی با این مفسر قرآن کریم دیدار و گفتگو کرد.
نماینده قم در خانه ملت، همچنین شب گذشته نیز با آیات عظام مکارم شیرازی، نوری همدانی و صافی گلپایگانی دیدار کرده بود.
دیدار لاریجانی با مراجع تقلید بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.
دیدار با آیت الله العظمی موسوی اردبیلی و همچنین دیدار با فرهنگیان قم از دیگر برنامه های امروز رئیس مجلس شورای اسلامی در قم بود.
لاریجانی عصر امروز بزرگ ترین دریاچه مصنوعی استان قم را افتتاح خواهد کرد.
 

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی