کد خبر : 2363
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 روند قابل قبولی دارد/ مشکل اصلی اقتصاد کشور رکود است

مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 روند قابل قبولی دارد/ مشکل اصلی اقتصاد کشور رکود است

رئیس مجلس شورای اسلامی به بیان اینکه مذاکرات هسته‌ای ایران با گروه 1+5 روند قابل قبولی دارد، گفت: تیم مذاکره‌کننده در گام نهایی با تدبیر حقوق هسته‌ای ملت را حفظ کند.

به گزارش خبرگزاری مهر در قم، دکتر علی لاریجانی صبح دوشنبه با حضور در دفتر آیت الله العظمی موسوی اردبیلی با این مرجع تقلید دیدار و گفتگو کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مذاکرات هسته‌ای ایران با گروه 1+5 روند قابل قبولی دارد، گفت: تیم مذاکره کننده باید با تدبیر و تلاش در گام نهایی حقوق هسته‌ای را حفظ کند.

مشکل اصلی اقتصاد کشور رکود است

وی با اشاره به مسائل اقتصادی کشور، افزود: مشکل اصلی اقتصاد کشور رکود است و تا کشور از این حالت خارج نشود مشکلات حل نمی‌شود.

رئیس قوه مقننه ادامه داد: مجلس هم پیگیر این موضوع است و وزرای مربوطه در مسائل اقتصادی و سیاسی با مجلس روابط منطقی و مثبتی دارند البته در مجلس نیز در این رابطه نظرات مختلفی مطرح می‌شود.

لاریجانی با اشاره به وضعیت معوقات بانکی، گفت: نسبت به معوقات بانکی باید تدبیر لازم انجام شود و آنچه مربوط به کارخانجات و بنگاه‌های تولیدی است اقدام مناسب صورت گیرد تا کشور از رکود خارج شود و شاهد رونق تولید باشیم.

در روستاها کمبود مبلغ داریم

وی با اشاره به مشکلات فرهنگی در کشور، تصریح کرد: امروز در روستاها کمبود مبلغ داریم که در همین راستا مراجع عظام باید تدبیری بیاندیشند.

رئیس مجلس همچنین توضیحاتی را درباره مسائل منطقه ای ارائه کرد.

آیت الله موسوی اردبیلی نیز در این دیدار مطالبی را در جهت حل مشکل مردم بیان کردند.

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی