کد خبر : 2332
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

قول رییس مجلس برای حمایت از هلال احمر

قول رییس مجلس برای حمایت از هلال احمر

به گزارش خبرگزاری پانا، علی لاریجانی پس از بازدید خود از این نمایشگاه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز توفیق این را داشتیم که هم مسئولین هلال احمر به مجلس آمدند و گزارشی از فعالیت های آن ارائه کردند و هم نمایشگاهی در مجلس ترتیب دادند و بخشی از خدمات متنوع هلال احمر را در معرض دید علاقه مندان قرار دادند.
وی افزود: هلال احمر یک نهاد مردمی است که شاخ و برگ های زیادی دارد مخصوصا تلاشی که برای استفاده از جوانان در جهت خدمات دهی آن هم در شرایط سخت انجام شده کار ارزشمندی است.
رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نمایشگاه هلال احمر بخش های مختلف خدمات این نهاد در خشکی، دریا و یا حوادث مختلف نشان داده شده و همچنین فعالیت هایی وجود دارد که بتوان با تولیداتی از نیازهای هلال احمر در زمینه دارو یا امکانات دیگر حمایت کرد.
لاریجانی همچنین به نمایندگان توصیه کرد از این نمایشگاه بازدید کنند تا دید خوبی نسبت به تنوع کاری هلال احمر پیدا کنند.
وی با بیان اینکه مجلس در قانون برنامه و همچنین بودجه توجه خاصی به هلال احمر داشته، تصریح کرد: باید از همه امکانات استفاده شود تا این نهاد پرتحرک بتواند در شرایط حساس به مردم خدمات بدهد.
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به رشد ناوگان هوایی هلال احمر، آموزش های عمومی این نهاد را نیز ارزشمند توصیف کرد و گفت: شرایط کشور ما به گونه ای است که هم زلزله خیز است و هم ممکن است حوادث مختلف دیگری رخ دهد لذا هر چه بتوانیم آمادگی هایی را در افراد ایجاد کنیم که از قبل با حوادث آشنایی داشته باشند هزینه ها کاهش می یابد.
لاریجانی با تقدیر از آموزش های هلال احمر برای دوره های دبستان، دبیرستان و همچنین آموزش های عمومی تصریح کرد: دوستان پیشنهاداتی هم برای آینده داشتند که بتوان امکانات بیشتری در اختیار هلال احمر قرار داد و ان شاءالله ما این مسائل را در بودجه سال بعد لحاظ خواهیم کرد.

 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  تبریک آغاز دهه فجر/ تسلیت درگذشت والده محمود بهمنى

  محبی نیا: لزوم جلوگیری از نفوذ نگاه ارباب رعیتی به داخل مجلس/ دکتر لاریجانی: روند رسیدگی به لایحه بودجه بدون ایراد قانونی است

  توضیحات دکتر لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه 97

  اشکال آیین‌نامه‌ای به روند بررسی کلیات لایحه بودجه 97 وجود ندارد

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

  افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس صددرصد کذب است/نمایندگان اجازه تعدی به حقوق مردم را نمی دهند

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی