کد خبر : 2332
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

قول رییس مجلس برای حمایت از هلال احمر

قول رییس مجلس برای حمایت از هلال احمر

به گزارش خبرگزاری پانا، علی لاریجانی پس از بازدید خود از این نمایشگاه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز توفیق این را داشتیم که هم مسئولین هلال احمر به مجلس آمدند و گزارشی از فعالیت های آن ارائه کردند و هم نمایشگاهی در مجلس ترتیب دادند و بخشی از خدمات متنوع هلال احمر را در معرض دید علاقه مندان قرار دادند.
وی افزود: هلال احمر یک نهاد مردمی است که شاخ و برگ های زیادی دارد مخصوصا تلاشی که برای استفاده از جوانان در جهت خدمات دهی آن هم در شرایط سخت انجام شده کار ارزشمندی است.
رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نمایشگاه هلال احمر بخش های مختلف خدمات این نهاد در خشکی، دریا و یا حوادث مختلف نشان داده شده و همچنین فعالیت هایی وجود دارد که بتوان با تولیداتی از نیازهای هلال احمر در زمینه دارو یا امکانات دیگر حمایت کرد.
لاریجانی همچنین به نمایندگان توصیه کرد از این نمایشگاه بازدید کنند تا دید خوبی نسبت به تنوع کاری هلال احمر پیدا کنند.
وی با بیان اینکه مجلس در قانون برنامه و همچنین بودجه توجه خاصی به هلال احمر داشته، تصریح کرد: باید از همه امکانات استفاده شود تا این نهاد پرتحرک بتواند در شرایط حساس به مردم خدمات بدهد.
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به رشد ناوگان هوایی هلال احمر، آموزش های عمومی این نهاد را نیز ارزشمند توصیف کرد و گفت: شرایط کشور ما به گونه ای است که هم زلزله خیز است و هم ممکن است حوادث مختلف دیگری رخ دهد لذا هر چه بتوانیم آمادگی هایی را در افراد ایجاد کنیم که از قبل با حوادث آشنایی داشته باشند هزینه ها کاهش می یابد.
لاریجانی با تقدیر از آموزش های هلال احمر برای دوره های دبستان، دبیرستان و همچنین آموزش های عمومی تصریح کرد: دوستان پیشنهاداتی هم برای آینده داشتند که بتوان امکانات بیشتری در اختیار هلال احمر قرار داد و ان شاءالله ما این مسائل را در بودجه سال بعد لحاظ خواهیم کرد.

 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  بخش خصوصی ناجی دولت حجیم شود/ تشریح راهکارهای توسعه اقتصادی روستا در گیلان

  استان گیلان به سمت صنعتی شدن حرکت کند/ توجه ویژه مجلس به پروژه احداث راه آهن و اصلاح وضعیت تالاب‌های گیلان

  طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به ارزش ۵۰۰هزارمیلیاردتومان نیاز به ورود بخش خصوصی دارد

  ریشه تروریسم در منطقه به خاطر وجود روحیه اشغال است/ میرزا کوچک خان مانع دخالت خارجی شد

  پرده دری برخی کشورهای منطقه در همکاری با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خسارت زد/ مشوق های پایدار برای صادرات در جریان بررسی بودجه تعیین می کنیم

  پایبندی طرفین برجام برای آینده امنیت جهانی و منطقه مفید است

  رئیس مجلس به رشت سفر می کند

  درخواست تشکیل شورایاری‌ها در قالب ماده الحاقی به قانون شوراها مغایر قانون اساسی است

  پیشنهاد تمدید سه ساله اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده/ دولت تعهدات خود را در مالیات بر ارزش افزوده به درستی انجام نمی دهد

  کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی