کد خبر : 2332
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

قول رییس مجلس برای حمایت از هلال احمر

قول رییس مجلس برای حمایت از هلال احمر

به گزارش خبرگزاری پانا، علی لاریجانی پس از بازدید خود از این نمایشگاه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز توفیق این را داشتیم که هم مسئولین هلال احمر به مجلس آمدند و گزارشی از فعالیت های آن ارائه کردند و هم نمایشگاهی در مجلس ترتیب دادند و بخشی از خدمات متنوع هلال احمر را در معرض دید علاقه مندان قرار دادند.
وی افزود: هلال احمر یک نهاد مردمی است که شاخ و برگ های زیادی دارد مخصوصا تلاشی که برای استفاده از جوانان در جهت خدمات دهی آن هم در شرایط سخت انجام شده کار ارزشمندی است.
رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نمایشگاه هلال احمر بخش های مختلف خدمات این نهاد در خشکی، دریا و یا حوادث مختلف نشان داده شده و همچنین فعالیت هایی وجود دارد که بتوان با تولیداتی از نیازهای هلال احمر در زمینه دارو یا امکانات دیگر حمایت کرد.
لاریجانی همچنین به نمایندگان توصیه کرد از این نمایشگاه بازدید کنند تا دید خوبی نسبت به تنوع کاری هلال احمر پیدا کنند.
وی با بیان اینکه مجلس در قانون برنامه و همچنین بودجه توجه خاصی به هلال احمر داشته، تصریح کرد: باید از همه امکانات استفاده شود تا این نهاد پرتحرک بتواند در شرایط حساس به مردم خدمات بدهد.
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به رشد ناوگان هوایی هلال احمر، آموزش های عمومی این نهاد را نیز ارزشمند توصیف کرد و گفت: شرایط کشور ما به گونه ای است که هم زلزله خیز است و هم ممکن است حوادث مختلف دیگری رخ دهد لذا هر چه بتوانیم آمادگی هایی را در افراد ایجاد کنیم که از قبل با حوادث آشنایی داشته باشند هزینه ها کاهش می یابد.
لاریجانی با تقدیر از آموزش های هلال احمر برای دوره های دبستان، دبیرستان و همچنین آموزش های عمومی تصریح کرد: دوستان پیشنهاداتی هم برای آینده داشتند که بتوان امکانات بیشتری در اختیار هلال احمر قرار داد و ان شاءالله ما این مسائل را در بودجه سال بعد لحاظ خواهیم کرد.

 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران همیشه پشتیبان فلسطین بوده است/ دشمنان تلاش دارند حماس را گروهی بی‌تأثیر جلوه دهند

  سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند می شوند/ تشریح شرایط معافیت

  اظهارات اخیر آمریکایی‌ها برای مشروعیت سازمان ملل نگران‌کننده است/عدم پایبندی آمریکا به توافق‌های بین‌اللملی در شورای امنیت بررسی شود

  راهبرد آمریکا بازی با تروریسم است و نه مبارزه با آن/باید نسبت به حضور آمریکا و ناتو در منطقه خود حساس باشیم

  دکتر لاریجانی:تحریم آمریکا علیه روسیه و ایران خلاف قواعد بین‌المللی است/ماتونیکو:در پایبندی ایران به برجام نباید هیچ شبهه‌ای داشته باشیم

  تاکید بر نتایج مثبت همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم/ نقض مکرر توافق هسته ای از سوی آمریکا

  اظهارات ترامپ به اعتبار آمریکایی ها لطمه می زند/موضوعات را با دقت رصد و مطابق منافع ملت تصمیم می گیریم

  تک روی آمریکا در برجام به ضررشان تمام می شود/ مواضع آمریکا در صحنه بین‌الملل جدی گرفته نمی‌شود

  تشریح دلایل سفر به روسیه/برنامه ریزی برای حضور دردو کنفرانس مسائل امنیتی و بین‌المجالس جهانی

  بازارچه‌های مرزی برای تبادلات تجاری و اقتصادی ایجاد شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی