کد خبر : 2210
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

در نامه نماینده حماس در ایران به دکتر لاریجانی:

صهیونیست ها از نبود رسانه های خبری در فلسطین سوء استفاده می کنند

صهیونیست ها از نبود رسانه های خبری در فلسطین سوء استفاده می کنند

نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران نوشت: با توجه به اوضاع اسف بار منطقه خاورمیانه، اوضاع فلسطین مورد اهتمام محافل سیاسی و اولویت پوشش خبری رسانه های خبری منطقه و جهان نیست و صهیونیست ها با سوء استفاده از این وضعیت، به حملات علیه فلسطینیان به بهانه های مختلف شدت بخشیده اند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت در نامه خالد قدومی نماینده جنبش مقاومت اسلامی درتهران در نامه ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی  آمده است:

جناب آقای دکتر علی لاریجانی

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

با آرزوی توفیق روزافزون برای حضرتعالی و همکاران محترمتان به استحضار می رساند که سرزمین اشغالی فلسطین اخیرا به دنبال انتظار اخباری مبنی بر ناپدید شدن سه نظامی صهیونیستی، آماج حملات گسترده رژیم صهیونیستی قرار گرفته است؛ در نتیجه این حملات، طی چند روز گذشته علاوه بر شهادت دو فلسطینی در کرانه باختری، نزدیک به 250 نفر دیگر از جمله نمایندگان، رئیس پارلمان فلسطین جناب آقای دکتر عزیز الدویک و تعدادی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس بازداشت شدند.

صهیونیست ها به بدترین شکل ممکن به بهانه یافتن این سه نظامی، دست به بازرسی و جستجوی خانه به خانه فلسطینیان به ویژه در شهر الخلیل می زنند و تفاوتی میان جوان، سالخورده، زن و مرد و کودک قایل نیستند. در کنار این حملات، اسرای فلسطینی برای پنجاه و ششمین روز متوالی به اعتصاب غذای خود ادامه می دهند و تاکنون چند نفر از آنها به علت وخامت وضعیت جسمانی شان به درمانگاه های زندان های صهیونیستی منتقل شده اند و کنست هم برای به شکست کشاندن این اعتصاب قانون "تغذیه اجباری" اسرای فلسطین را تصویب کرده است.

متاسفانه اکنون با توجه به اوضاع اسف بار منطقه خاورمیانه، اوضاع فلسطین چون گذشته مورد اهتمام محافل سیاسی و اولویت پوشش خبری رسانه های خبری منطقه و جهان نیست و دشمن صهیونیستی با سوء استفاده از این وضعیت، به حملات علیه فلسطینیان به بهانه های مختلف شدت بخشیده و تلاش می کند که به بهترین شکل ممکن از اوضاع منطقه به نفع خود بهره برداری کند.

خالد قدومی

نماینده جنبش مقاومت اسلامی

حماس ـ ایران/

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی