کد خبر : 2094
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

کشور باید از نظر تولیدی رونق بگیرد/ببینید چه بلایی سر سیاست های اصل 44 آوردند

کشور باید از نظر تولیدی رونق بگیرد/ببینید چه بلایی سر سیاست های اصل 44 آوردند

به گزارش خبرنگار پارلمانی   خبرگزاری فارس  ، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه دوم شهریورماه در همایش یادمان طلایه داران آفتاب ویژه بزرگداشت شهدای شهریور ماه حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اینکه امروز مصاف ما با دشمنان گسترش یافته است، گفت: بخشی از مشکلاتی که امروز در بخش اقتصادی با آن مواجهیم محصول بی تدبیری ما و بخشی محصول دشمنی دشمنان است.
وی از تورم و بیکاری به عنوان ۲ درب بزرگ ملت یاد کرد و با تاکید بر ضرورت اجرایی شدن مدیریت جهادی در اقتصاد و فرهنگ افزود: بعضی مسائل غلط در کشور می بینیم اما نباید آنها را با اقدامات غلط پاسخ داد.
لاریجانی با اشاره به اینکه کشور باید از نظر تولیدی رونق یابد، گفت: ببینید چه بلایی بر سر سیاست های اصل 44 آوردند مثلا نیروگاه ها را بابت بدهی از وزارت نیرو می گیرند و به وزارت دفاع می دهند. آیا حال خصوصی شدن به شما دست می دهد؟ یا به عنوان مثال در مورد تامین اجتماعی همین طور.
وی ادامه داد: سهام عدالت را از سهام شرکت های بزرگ گرفتند و آن را به مردم واگذار کردند. آیا شما الان احساس مالکیت دارید؟
 

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی