کد خبر : 1959
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی: ایستادگی در برابر ظلم پیام مهم قیام امام حسین(ع) در کربلاست

لاریجانی: ایستادگی در برابر ظلم پیام مهم قیام امام حسین(ع) در کربلاست

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: پیام اصلی قیام امام حسین (ع) برای همه بشریت و آزادی خواهان جهان، ایستادگی در مقابل ظلم است.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری خانه ملت، \'علی لاریجانی\' روز یکشنبه در حاشیه مراسم باشکوه عزادارای حسینیه اعظم زنجان در جمع خبرنگاران، افزود: قیام امام حسین (ع) چند وجهی بود، هم روحیه آزادی و عدالت را زنده کرد و هم زمینه ساز ایجاد سعادت برای مردم شد.

لاریجانی اظهار کرد: برگزاری اجتماعاتی مانند مراسم عزاداری امام حسین (ع) موجب تقویت همبستگی بین مردم و ارتقای روابط عاطفی و اجتماعی می شود.

رییس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مراسم عزاداری امام حسین (ع) در زنجان یک کار ارزشمند است که نشان دهنده اراده ملت در مقابله با استکبار و ظلم جهانی است.

رییس مجلس شورای اسلامی امروز در سفر به زنجان در مراسم عزاداری مردم این شهر در میدان انقلاب شرکت کرد.* مشکل هزینه بیماران سرطانی باید حل شود

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رفع مشکلات مالی بیماران سرطانی گفت: کلینیک تخصصی درمان بیماران سرطانی مهرانه در صورت تقویت می تواند به کل منطقه خدمات پزشکی ارائه کند.

\'علی لاریجانی\' عصر امروز (یکشنبه) پس از بازدید از بخش های مختلف کلینیک تخصصی درمان سرطان و مرکز رادیوتراپی مهرانه زنجان در جلسه اداری این مرکز افزود: گزارشی درباره اقدامات ارزشمندی که در این مرکز خیریه حمایت از بیماران سرطانی انجام شده از سوی استاندار زنجان قرائت شده که باید عنوان کرد احداث این مجموعه با همکاری و مساعدت این تعداد خیر منحصر به فرد است.

وی با تاکید بر حمایت از خانواده های بیماران گفت: در تهران نیز مرکز خیریه ای به نام محک از کودکان مبتلا به سرطان حمایت می کند.

لاریجانی افزود: اقدامات انجام شده در مرکز خیریه حمایت از بیماران سرطانی مهرانه زنجان بسیار با دقت انجام شده و انجام این مهم باعث ارائه خدمات مفید به بیماران نیازمند شده است.

رییس قوه مقننه گفت: بیماران علاوه بر درد بیماری، درد بی پولی را نیز دارند که این موضوع اعصابشان را تحت فشار قرار می دهد و در ملاقات های مردمی این موضوع را کاملا لمس کرده ام بنابراین خدمات شما به بیماران رضای خدا را به همراه خواهد داشت.

لاریجانی افزود: اقدامات انجام شده در مرکز خیریه حمایت از بیماران سرطانی مهرانه با علائق دینی و احساس مسئولیت دست اندرکاران انجام شده است.

وی افزود: کارهای دولتی معمولا زمان بر بوده این در حالی است که هماهنگی و احساس مسئولیت شما باعث شده که ساخت مرکز خیریه حمایت از بیماران سرطانی مهرانه سریع تر انجام شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با آرزوی توفیق برای کارکنان مرکز حمایت از بیماران سرطانی مهرانه زنجان یادآور شد: به وزیر بهداشت سفارش های لازم را برای مساعدت در جهت تجهیز این مرکز حمایت از بیماران سرطانی خواهد کرد و انتظار است که این مرکز بتواند به تمامی بیماران این منطقه خدمات پزشکی ارائه کند.

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  وزارت نیرو طرح درازمدتی برای صیانت از آب تهیه کند/ مبالغ تخصیص یافته برای رساندن آب شرب به روستاها نباید در جای دیگری هزینه شود

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی