کد خبر : 1952
زمان انتشار :
facebook twitter google+ cloob Yahoo print

کلینیک تخصصی مهرانه می تواند به کل منطقه پوشش بدهد/ لاریجانی عضو مهرانه شد

کلینیک تخصصی مهرانه می تواند به کل منطقه پوشش بدهد/ لاریجانی عضو مهرانه شد

به گزارش خبرگزاری مهر، علی لاریجانی شامگاه یکشنبه در بازدید از بخش های مختلف کلینیک تخصصی مهرانه، ساخت کلینیک تخصصی درمان بیماران سرطانی مهرانه طی ۲ سال به کمک خیرین را کاری ارزشمند و قابل الگوگیری عنوان کرد و افزود: اقدامات انجام شده در مرکز خیریه حمایت از بیماران سرطانی مهرانه زنجان بسیار با دقت انجام شده و انجام این مهم باعث ارائه خدمات مفید به بیماران نیازمند شده است.
وی با بیان اینکه اقدامات انجام شده در مرکز خیریه حمایت از بیماران سرطانی مهرانه با علائق دینی و احساس مسئولیت دست اندرکاران انجام شده است افزود: کارهای دولتی معمولا زمان بر بوده این در حالی است که هماهنگی و احساس مسئولیت شما باعث شده که ساخت مرکز خیریه حمایت از بیماران سرطانی مهرانه سریع تر انجام شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: چون زمان مداوای بیماران صعب العلاج طولانی و هزینه های زیادی دارد تصمیم گرفته شد درصدی از مالیات بر ارزش افزوده و بخشی از درآمدهای حاصل از هدفمندسازی یارانه به وزارت بهداشت اختصاص یابد که در مجموع رقم قابل توجهی برای این موضوع محسوب می شد که این وزارتخانه با این دو منبع می تواند بیماران زیادی را تحت پوشش قرار دهد.
لاریجانی با بیان اینکه همه اقدامات انجام شده در مرکز درمان سرطان مهرانه نشانی از مسئولیت پذیری گردانندگان این مجموعه و برنامه ریزی درست آن ها است که صمیمانه از آن ها تشکر می کنم گفت: از همت بلند خیرین استان زنجان در جهت حل مشکلات بیماران صعب العلاج تشکر می کنم، تمهیدات خوبی برای اسکان بیماران و خانواده های همراه آن ها لحاظ شده تا به جز رنج بیماری، رنجی نداشته باشند، حتی برای بیمارانی که به تهران می روند محل اسکان در نظر گرفته شده است.
لاریجانی با تاکید بر لزوم رفع مشکلات مالی بیماران سرطانی افزود: بیماران علاوه بر درد بیماری، درد بی پولی را نیز دارند که این موضوع اعصابشان را تحت فشار قرار می دهد و در ملاقات های مردمی این موضوع را کاملا لمس کرده ام بنابراین خدمات شما به بیماران رضای خدا را به همراه خواهد داشت.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود برخی مشمکلات عنوان شده از سوی وثوق مدیرعامل مهرانه افزود:به وزیر بهداشت سفارش های لازم را برای مساعدت در جهت تجهیز این مرکز حمایت از بیماران سرطانی خواهد کرد.
در این دیدار لوح و تندیس انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان (مهرانه) به دکتر علی لاریجانی اهدا شد و وی عضو این انجمن شد.
 

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  سطح کنترل های مرزی ارتقا یافته است/ تاکید بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و عناصر ضدانقلاب

  آمریکایی‌ها در حال تخریب تار و پود برجام هستند/ مناطق آزاد اقتصادی دچار سقط جنین شده است

  تشریح نگاه ویژه اسلام به مسیحیت/ باید با اتحاد و تلاش تروریست ها را از منطقه خارج کرد

  ایجاد اشتغال از اولویت های برنامه ششم توسعه است/تاکید بر رفع مشکلات دریاچه ارومیه

  انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار/لزوم ورود هیأت حقیقت یاب سازمان ملل برای بررسی اوضاع

  احترام جهانیان به منش سیاسی ایران با پذیرش دعوت جمهوری اسلامی برای حضور در مراسم تحلیف/ وزرا خود را وقف کشور کنند/ مجلس مطالبه گر و ناظر جدی است

  تاکید بر تصویب موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف

  همدلی و اتحاد میان کشورهای منطقه ریشه تروریست را خشک می کند

  تعاملات بانکی کلید فعال شدن مراودات تجاری ایران و بلاروس/ همکاری های دو کشور در مجامع بین المللی مثبت است

  جهان امروز نیازمند عقلانیت عمومی است / بحران‌های تروریستی تنها با همگرایی همه کشورها حل می شود

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی