کد خبر : 187
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس اوگاندا؛

آرامش و امنیت حق مردم مظلوم فلسطین است

آرامش و امنیت حق مردم مظلوم فلسطین است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اوگاندا کشوری است که همیشه نسبت به مسئله فلسطین حساس بوده و نقش موثر و فعال در این زمینه داشته است و این مسئله را در عمل نشان داده است.

دکتر علی لاریجانی امروز (چهارشنبه، 4 اسفندماه) در حاشیه ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین در دیدار با ربکا کادابا، رئیس مجلس اوگاندا اظهار داشت: فلسطین و وضعیت اسفبار مردم در این کشور برای تمام مردم جهان به جز برخی از کشورها حائز اهمیت است.

دیدار رئیس مجلس ملی اوگاندا با دکتر لاریجانی

 

وی افزود: ما امیدواریم که بتوانیم با اتحاد هر چه سریع تر، آرامش را به این کشور و ملت آن بازگردانیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه به وجود شرایط مناسب در جهت گسترش فعالیت های اقتصادی میان دو کشور تاکید کرد.

 
دیدار رئیس مجلس ملی اوگاندا با دکتر لاریجانی

 

در ادامه ربکا کادابا ضمن ابراز خرسندی از برگزاری مناسب کنفرانس فلسطین اظهار داشت: در ابتدا جا دارد از مقاومت مردم ایران و ایستادگی آنان در برابر تحریم ها تشکر نمایم زیرا ملت و دولت ایران با این پایداری، خیلی پیام مهمی را به جهان مخابره کردند.

وی با اشاره به لزوم تشکیل دولت مستقل فلسطین در سرزمین اشغالی، تصریح کرد: باید به حقوق ملت فلسطین احترام گذاشت و از آنان حمایت کرد و کشور اوگاندا به این حق ملت فلسطین احترام می گذارد و در جهت دستیابی آنان به این حق، کمک آنان خواهد بود.

دیدار رئیس مجلس ملی اوگاندا با دکتر لاریجانی

 

رئیس مجلس اوگاندا همچنین بر لزوم گسترش همکاری های اقتصادی میان دو کشور تاکید کرد و گفت: ما علاقمندیم که در زمینه توریسم و جهانگردی همکاری گسترده ای داشته باشیم و همچنین سطح همکاری های بانکی را با شما افزایش دهیم./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی