کد خبر : 1869
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

قدردانی از حمایت مراجع برای اجرای پروژه های بیمارستانی /ساخت دهکده سلامت در قم

قدردانی از حمایت مراجع برای اجرای پروژه های بیمارستانی /ساخت دهکده سلامت در قم

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت های مراجع برای اجرای پروژه های بیمارستانی در قم قابل تقدیر است گفت: باید از آقایان مراجع به خاطر حمایت های بسیار برای اجرای این پروژه ها تشکر کنم از طرفی دیگر مراجع جلیل القدر در این حوزه پیشنهاداتی را برای تکمیل بیمارستان هایی در نقاط دیگر ارائه کردند که این موضوع نیز قابل تقدیر و تشکر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست مشترک با مجمع خیرین سلامت استان قم گفت: در اینجا من از آقای هاشمی وزیر بهداشت برای اینکه وقت گذاشته و برای نیازهای بهداشتی استان قم برنامه ریزی کرده اند تشکر می کنم از طرفی دیگر امروز شاهد هستیم که افراد موثری به ویژه خیرین در حوزه ساخت پروژه های سلامت به ویژه بیمارستان ها همکاری می کنند.

وی در تشریح نشست مشترک با مجمع خیرین استان قم گفت: در این نشست ایده ها و پیشنهادات مختلفی مطرح شد تا در گام نخست بیمارستان های نیمه تمام در اولویت تکمیل قرار گیرد و انشاءالله در نشست های آینده راه های مناسب در این حوزه انتخاب می شود از طرفی دیگر قطعا مجلس هم در این رابطه کمک هایی را خواهد کرد.

رئیس قوه مقننه با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای ساخت دهکده سلامت و بیمارستان 800 تختخوابی در قم تصریح کرد: خوشبختانه در نشست امشب یک زمین مناسبی برای این پروژه در نظر گرفته شد و قرار است که وزارت بهداشت هم طرح مهندسی پروژه ها را تهیه کند از طرفی دیگر خوشبختانه این پروژه ها در آینده با کمک خیرین و دولت ساخته شده و مجلس هم در بودجه سال آینده اعتباری را در نظر می گیرد که این موضوع یک تحول بزرگ در حوزه سلامت استان قم را رقم می زند.

وی ادامه داد: در نشست امروز بررسی پروژه های بیمارستانی دیگری هم در دستور کار بود در نهایت مقرر شد برای آنها هیأت امنایی در نظر گرفته شده تا این پروژه ها پیگیری شود.

دکتر لاریجانی با اشاره به برنامه ریزی ویژه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تکمیل بیمارستان های نیمه تمام افزود: در نشست امشب هاشمی وزیر بهداشت اعلام کرد که اگر گام هایی برای اجرا و تکمیل پروژه های بیمارستانی در نظر گرفته شود بخشی از سود وام را دولت تقبل کند تا هزینه های مربوطه کاهش پیدا کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ضمنا در اینجا باید از آقایان مراجع به خاطر حمایت های بسیار برای اجرای این پروژه ها تشکر کنم از طرفی دیگر مراجع جلیل القدر در این حوزه پیشنهاداتی را برای تکمیل بیمارستان هایی در نقاط دیگر ارائه کردند که این موضوع نیز قابل تقدیر و تشکر است.

همچنین سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در پاسخ به سوالی درباره برنامه ریزی این وزارتخانه برای اجرای پروژه های حوزه سلامت گفت: در این نشست درباره بیمارستان های نیمه تمام قول دادیم که خیرین به هر میزانی که برای اخذ وام مشارکت کنند دولت 10 درصد از سود وام را تقبل کند که این پیشنهاد مورد رضایت و حمایت خیرین قرار گرفت./

پایان پیام

ثبت نظرات
captcha
در آیینه رسانه ها

  ایران به کشوری مستقل، آزاد و تاثیرگذار تبدیل شده است/دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست 

  سفر رئیس مجلس به اسلام‌آباد؛ از واکاوی مبارزه با تروریسم تا اعلام آمادگی تهران برای برگزاری دومین نشست

  تشریح دو مدل مبارزه با تروریسم در منطقه/ از تجربه مثلث ایران و ترکیه و روسیه در سوریه تا خروجی برنامه ناتو در افغانستان

  کشورهای منطقه به دنبال روش های نوین برای مبارزه با تروریسم هستند

  امکان برداشت دو میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مدیریت پسماند وجود ندارد

  افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس صددرصد کذب است/نمایندگان اجازه تعدی به حقوق مردم را نمی دهند

  ضرورت لغو روابط سیاسی و اقتصادی کشورهای عضو با رژیم صهیونیستی تا زمان تعلیق تصمیم آمریکا درباره مساله قدس

  آمریکایی ها به کلاهبرداری خود در منطقه افتخار می‌کنند/ کشورهای اسلامی در مقابل لفاظی های آمریکا مقاومت کنند

  جمهوری اسلامی از مقاومت حمایت نظامی کرده و خواهد کرد اما در یمن دخالتی نداشته است

  آمریکا بستر مطالبه طبیعی در کشورهای اسلامی را به آشفته بازار سیاسی تبدیل کرد

صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی