کد خبر : 186
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس فلسطین؛

مسیر آینده به سوی یک مقاومت پیروزمندانه است

مسیر آینده به سوی یک مقاومت پیروزمندانه است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر آینده به سوی یک مقاومت پیروزمندانه است و با همکاری کشورهای اسلامی از این بحران ها عبور خواهیم کرد و فضای این کنفرانس به خوبی نشان دهنده این مسئله بوده است.

دکتر علی لاریجانی امروز (چهارشنبه، 4 اسفندماه) در دیدار با سلیم الزعنون، رئیس مجلس ملی فلسطین اظهار داشت: این کنفرانس متعلق به شماست و تمامی شرکت کنندگان در این جلسه نشان دادند که حامی شما هستند.

وی تصریح کرد: صدای مظلومیت مردم فلسطین در دنیا پیچیده است و آن هایی که نمی خواهند این صدا را بشنوند، به دنبال اهداف خودشان هستند.

دیدار رئیس مجلس فلسطین با دکتر لاریجانی

 

در ادامه این دیدار رئیس مجلس ملی فلسطین ضمن تشکر از برگزاری کنفرانس فلسطین توسط جمهوری اسلامی ایران گفت: مردم ما هر روز در حال مبارزه با اسرائیل هستند و شرایط مردم ما در نوار غزه بسیار تاسف بار است.

وی تصریح کرد: ما خواستار وحدت میان نوار غزه و اردن هستیم و می خواهیم از تهدیدی که متوجه کشورمان هست، جلوگیری کنیم و آن تشکیل یک کشور مستقل در میان نوار غزه و اردن است که دشمنان ما به دنبال آن هستند.

دیدار رئیس مجلس فلسطین با دکتر لاریجانی

 

سلیم الزعنون خاطرنشان کرد: اهمیتی که این کنفرانس داشت در آن بود که همه گروه های فلسطینی با همدلی در کنار هم جمع شدند تا به وحدت همه جانبه میان کلیه آحاد مردم برسیم.

وی افزود: سخنان حضرت آیت الله خامنه ای عصاره این کنفرانس بود و ما امیدواریم که توصیه ها و راه حل های ایشان را سرلوحه اعمال خود قرار دهیم.

رئیس مجلس ملی فلسطین در پایان اظهار داشت: ایران کشوری است که همیشه حامی مردم مظلوم فلسطین بوده است و جز حمایت و خدمت کاری انجام نداده است و ما همیشه سپاسگذار دولت و ملت ایران هستیم./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی