کد خبر : 182
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با نایب رئیس مجلس الجزایر:

جایگاه الجزایر در جهان اسلام برجسته و مهم است/ روابط با الجزایر در حال پیشرفت است

جایگاه الجزایر در جهان اسلام برجسته و مهم است/ روابط با الجزایر در حال پیشرفت است

رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: الجزایر جایگاه مهمی در جهان اسلام دارد.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه 4 اسفند ماه) در حاشیه اجلاس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، با زبیر دواریشه نایب رئیس مجلس الجزایر دیدار و گفت وگو کرد.

دکتر لاریجانی گفت: نخست باید از رویکرد و سیاست همراه با متانت کشور الجزایر تشکر کنم و قطعا حضور هیأت این کشور در اجلاس بین المللی دارای اهمیت است.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: عبدالعزیز بوتفلیقه رئیس جمهور الجزایر از شخصیت های برجسته است و قطعا این کشور جایگاه مهمی در جهان اسلام دارد.

وی گفت: خوشبختانه روابط ما با الجزایر در ابعاد مختلف در حال پیشرفت است و امیدوارم روابط اقتصادی دو کشور در تمام جهات ارتقا یابد.

 

ایران کشور دوست و برادر برای الجزایر است

در این دیدار همچنین زبیر دواریشه نایب رئیس مجلس الجزایر با تقدیر و تشکر از برگزاری اجلاس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: ما ایران را یک کشور دوست و برادر می دانیم و به دنبال توسعه روابط با جمهوری اسلامی هستیم./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی