کد خبر : 181
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس بوسنی و هرزگوین:

مسئله فلسطین موضوع مهمی برای کل کشورهای جهان است/بحران تروریستی منطقه مسئله فلسطین را تحت شعاع قرار داد

مسئله فلسطین موضوع مهمی برای کل کشورهای جهان است/بحران تروریستی منطقه مسئله فلسطین را تحت شعاع قرار داد

رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: متأسفانه بحران جریان های تروریستی در منطقه، مسئله مهم فلسطین را تحت شعاع قرار داده و در این عرصه رژیم صهیونیستی بیشترین بهره برداری را می کند.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه 4 اسفند ماه) در حاشیه اجلاس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، با صفت سوفتیچ رئیس مجلس بوسنی و هرزگوین دیدار و گفت وگو کرد.

رئیس مجلس با بیان اینکه مسئله فلسطین موضوع مهمی برای جهان اسلام و کل کشورهای جهان است، گفت: متأسفانه بحران جریان های تروریستی در منطقه، مسئله مهم فلسطین را تحت شعاع قرار داده و در این عرصه رژیم صهیونیستی بیشترین بهره برداری را می کند.

وی تصریح کرد: قطعا تمام کشورها باید وظایفشان را نسبت به مسئله فلسطین انجام دهند و قطعا حضور هیأت پارلمانی بوسنی برای تحقق آن بسیار مهم است.

تمام کشورها باید از آرمان فلسطین حمایت کنند

در ادامه دیدار صفت سوفتیچ رئیس مجلس بوسنی و هرزگوین گفت: قطعا برگزاری اجلاس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در شرایط کنونی بسیار مهم است و باید در اینجا از تلاش های جمهوری اسلامی برای برگزاری این اجلاس تشکر کنم.

وی گفت: همچنین اقدامات حمایتی ایران در دوران جنگ بوسنی قابل تقدیر و تشکر است.

رئیس مجلس بوسنی و هرزگوین با اشاره به اهمیت توجه به مسئله فلسطین گفت: تمام کشورها باید از فلسطین حمایت و دفاع کنند تا نتایج مثبت در این عرصه محقق شود./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی