کد خبر : 179
زمان انتشار :
telegram facebook twitter google+ cloob Yahoo print

دکتر لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس لبنان:

انسجام کشورهای اسلامی در شرایط جدید بین المللی ضروری است/مسلمانان باید در جهت حمایت از فلسطین قدم بردارند

انسجام کشورهای اسلامی در شرایط جدید بین المللی ضروری است/مسلمانان باید در جهت حمایت از فلسطین قدم بردارند

رئیس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اهمیت حمایت از آرمان فلسطین، گفت: انسجام کشورهای اسلامی در شرایط جدید بین المللی بسیار ضروری است.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه 4 اسفند ماه) در حاشیه اجلاس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، با نبیه بری رئیس مجلس لبنان دیدار و گفت وگو کرد.

دکتر لاریجانی در ابتدای این دیدار خطاب به رئیس مجلس لبنان، گفت: با توجه به جایگاه و سابقه شما در عرصه مقاومت؛ حضور شما در کنفرانس بین المللی فلسطین بسیار مهم بوده است.

وی افزود: در شرایط کنونی با توجه به تحولات بین المللی، اتحاد و انسجام کشورهای اسلامی بسیار دارای اهمیت است.

رئیس مجلس، تصریح کرد:‌ در شرایط کنونی حمایت از آرمان فلسطین بسیار مهم بوده و تمام کشورهای اسلامی باید در این راستا حرکت کنند.

بیداری و جنبش اسلامی با مسئله فلسطین شروع می شود

در این دیدار همچنین نبیه بری رئیس مجلس لبنان با اشاره به اهمیت برگزاری اجلاس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، گفت:‌ در اینجا باید از برگزاری این اجلاس از سوی ایران تقدیر و تشکر کنم، زیرا در شرایط کنونی حج سیاسی برای مسلمانان، حمایت از آرمان فلسطین است و این مسئله تنها در تهران محقق می شود.

وی گفت: قطعا بیداری و جنبش حرکت های اسلامی با مسئله فلسطین شروع می شود و قطعا در این عرصه باید از آرمان فلسطین دفاع کرد.

نبی بری تصریح کرد: با توجه به تحولات بین المللی و موضع جدید دولت آمریکا، قطعا اعراب باید به محور مقاومت برگردند.

رئیس مجلس لبنان با بیان اینکه قطعا رژیم صهیونیستی شیطان بزرگ در جهان است، گفت: قطعا ایران تلاش های بسیاری را برای منطقه انجام داده و جهان عرب نمی تواند دین خود را به جمهوری اسلامی ادا کند./

پایان پیام

کلید واژه :

دکتر علی لاریجانی

،

ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

ثبت نظرات
captcha
صفحه رسمی اینستاگرام دکتر لاریجانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبرگزاری خانه ملت پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی کانال رسمی تلگرامی دکتر لاریجانی